Re: Zdjęcia na new image forum senda.pl :D

Ale dlaczego koniecznie ze stuntu, nie wszyscy to umieją robić i dlatego nie wszyscy mają równe szanse, a tak szczerze mówiąc, to po tym obecnym zdjęciu widać, że to senda ?

Jak dla mnie to powinna być jakaś seria, na której rzeczywiście widać, że to ze stajni derbi.

NP. żadna marka samochodu czy obojętnie czego, nie promuje najuboższej wersji samochodu/TV czy motoru, tylko np. tak jak w BMW serię 5 czy VW passata. Dla mnie właśnie taka wersja drd ma podwójne tarcze i w ogóle może reprezentować markę a nie, nie dość, że na stuncie, można pomyśleć, że to strona właśnie o stuncie, to jeszcze dokładnie nie widać, że to senda.
Jeszcze jakaś kombinowana, bo ma po prawej stronie tarcze.
Pewnie dostane Warna, ale po prostu bezsens jest taki, że "najlepiej ze stuntu" ale nie koniecznie :D

Nie chcę oczywiście powiedzieć, żeby moje zdjęcie było na głównej, chcę, żeby była "czysta gra" i żeby każdy miał szansę, ale też chciałbym, żeby po zdjęciu było widać, że to senda.

Róbcie, co uważacie, ale pewnie wiele użytkowników tego forum i nie tylko, poprze moje zdanie.
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]

Przecież nikt nie mówi, że tylko i wyłącznie ze stuntu. Ale akurat Twoje zdjęcie na header jest słabe, bo większość na nim zajmuje trawa/ziemia. Ładne zdjęcie, ładnej serii oczywiście, że weźmiemy pod uwagę. Na Twoim zdjęciu też słabo widać ten motor, a grafikę chcemy zrobić po to, żeby to lepiej wyglądało, bo robili ją poprzedni właściciele forum.

iktorn pisze:Przecież nikt nie mówi, że tylko i wyłącznie ze stuntu. Ale akurat Twoje zdjęcie na header jest słabe, bo większość na nim zajmuje trawa/ziemia. Ładne zdjęcie, ładnej serii oczywiście, że weźmiemy pod uwagę. Na Twoim zdjęciu też słabo widać ten motor, a grafikę chcemy zrobić po to, żeby to lepiej wyglądało, bo robili ją poprzedni właściciele forum.

To mogę wam wysłać inne zdjęcia, które robiłem dzisiaj, i widać na prawdę sendę, jakbyś mógł to bym wysłał Ci na e-maila, bo trochę one ważą i długo by się wrzucało, to są jak mówisz, więcej jest sendy niż trawy. :D
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]

Według mnie to pomysł z nowym obrazkiem jest bez sensu bo ludzie przysyłają takie fotki którymi można sobie dupe podetrzeć... Dla mnie najlepszzym motywem jest ten jaki jest teraz i nie wiem co to komu przeszkadza ?
Za ten post autor So3ek otrzymał podziękowanie:
mK. (27 lip 2012, o 12:46)