Re: Yamaha Fazer Naked (FZ6n) 2006r.

Borek pisze:Na zawiasie :) To niebiescy sie nie dosraja. Kolega widze juz zbanowany, ale dzieki za ocene. Poki co tylko jezdze i to widac bo moto brudne. Bedzie czas to wypucuje na glanc i wtedy cykne fotki.
Ja też niby zbanowany, ale ten napis mógłby już zniknąć, pisałem już do Iktorna, ale nie odzywa się :D
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]

Ale przecież rejka jest czytelna i nie jest schowana, niewidoczna, więc do czego mieli by się dosrać? Najważniejsze, że jest i ją widać. Jak uparty to wiadomo, będzie się czepiał, ale większość powinna to olać moim zdaniem.

Te wydechy średnio mi się podobają, są troche za duże. Ale ogólnie ładnie sie prezentuje :)
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91

Na gume tylko kilka razy wstawala i nie ma ku temu zadnych oporow :d Ale mnie jakos nie ciagnie - czasem tylko jakis powerek :) Niedlugo przeglad hahaha, ale u znajomego to bez problemu przejdzie. wlasnie spadam na maly terror :D Dzieki za opinie, jednak cos tam widac ;)

EDIT:
W moto zrobilem przeglad, przeszedl bezproblemowo. Sprawdzil numery ramy i nic wiecej :D Na rok spokoj. Koszt 63 zl. Myslalem, ze mam do maja przeglad, razem z OC, a tu dupa, miesiac bez przegladu jezdzilem hahaha. Do tego OC 145 zl na rok. I juz mi znizki leca. Prawie rok juz mam. :) Jutro jade na zlot do Wloclawka, beda foty! Lewa panowie.

Edit:
Mało ostatnio latałem, matura, matura, matura. Teraz melanż, melanż, melanż :D Ale niedługo coś ruszę. ostatnio zaczęło coś trzeć z przodu. Skończyły się klocki z przodu. W zasadzie tylko te od wewnątrz - od strony felgi, na dwóch tarczach. Zamówiłem EBC HH jedną parę, niedługo wymienię. Nagrać coś z jazdy? Jak założę klocki, cyknę foto :) Tymczasem styrane klocki:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

Jutro wyruszam na małą przejażdżkę. Lecę nad morze +/- 200 km w jedną stronę. Pewnie jakieś 500 zrobię z sumie. Plecaczek na siedzeniu, szybę założyłem, do szyby przykleiłem mocowanie telefonu, zamontowałem gniazdo 12v zapalniczki, łańcuch nasmarowałem, powietrze w oponach skontrolowałem, filtr wyczyściłem i nasączyłem. Teraz tylko zalać do pełna siatkę bagażową zapełnić i wio! :D
Myślę, że jakaś fotorelacja będzie : )

LwG!
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]