Re: Yamaha Fazer Naked (FZ6n) 2006r.

No lusterka są słabiutkie, jeśli chodzi o wygląd. Ale dobrze w nich widać + nie łapią wibracji - chyba najważniejsze. Są oryginalne. Nie mam pieniązków na zmianę, może z czasem coś kupię.

Co do szybki, to myślę, że większej to już się nie da :lol: Może jakąś zgrabną dorwę mniejszą, ale wtedy nie będzie to ani naked, ani nie spełni ona swojej funkcji.

Póki co faza zalana pod korek, powietrze upuszczone, postawiona na deskach + łańcuch zakonserwowany, aku wyjęte i czeka na nowy sezon. A w zasadzie czeka na początek prawdziwej jazdy, która się zacznie od wiosny.

Ciepło jej powinno byc pod kocykiem, choć garaż nieogrzewany, ale da radę. wszystko dawały to i fazer musi :D

Witam. Po dłuższej przerwie. Jeszcze nie nawinąłem kilometrów w 2013 roku. Miałem plan, żeby wyjechać dziś/jutro, ale temperatura w okolicach 0stopni + piasek i gdzie, niegdzie mokry asfalt nie zachęca zbytnio do wyciągania maszyny z garażu. Tak czy inaczej z utęsknieniem czekam na powazne rozpoczęcie sezonu. Przepalałem ostatnio bestię, chyba tydzień temu. Pogdakała chwilkę, jakieś 10 minut i wróciła pod kocyk. Na wiosnę obiecuje jakąś fajną sesję + filmik z jazdy ;) !

Wreszcie suchy asfalt. Dziś małe, szybkie 70 km. Trochę przeciągnąłem maszynkę. Nie ma to jak po takiej przerwie wsiąść na maszynkę i troszkę jej dać po garach. :) Weekend ma być ładny - także zapewne jakaś sesja będzie.

[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Wiem, wiem, kierunki ciulowe, ale póki co nie mam kasy, i nic nie zrobię z nimi.
Ale i tak lepiej niż było. Tablica chowana, na zawiasie :)

Fotki moto niebawem.

Chodzi że w tej lampie stopu co jest wpakować taki moduł z np ledami tylko tam pewnie miejsca nie ma http://img717.imageshack.us/img717/9666/str65601ce.jpg chodzi mi że tak jak w roxach robią bo oryginalnie są kierunki a tu masz w lampie
Zapraszam na Fanpage(like) Serwis,Remonty,Elektryka,Swap,Możliwość naprawy na odległość !!!-wysyłka sprzedaż części itp
https://www.facebook.com/pages/Moto-Elb ... 4990187770

Parę fotek mam. Na szybkości cykane telefonem, także jakością nie powalają, ale coś widać. :)

+ owiewka tylko tymczasowo - jak troszkę mocniej wieje ;)
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] @kamilek, nie da rady. Myślałem, żeby to jakoś fajnie zrobić, ale pozostaje jedynie wymiana kierunków. Z czasem wszystko będzie grane :)

Co tu napisać żeby odświeżyć temat. Nic ciekawego się nie dzieje. Moto jeździ o tyle. Uzupełnia niedobory adrenaliny :D W niedzielę jak pogoda pozwoli - zlot pod inowrocławiem - będą foty ;) A póki co to jedno czym się mogę pochwalić to już całkiem blisko jest do kolana na niektórych winklach, mała 2 z przodu na budziku, no i wszystkie hamowania udane :)

Pjona panowie, miejmy nadzieje że wiosna nastała!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne motocykle ≥125ccm”