Re: Yamaha Fazer Naked (FZ6n) 2006r.

Dojechali cało i zdrowo. Jednak bez małych przygód się nie obeszło.
Zrobiłem w sumie ~450 km.
Średnie spalanie ~5litrów! - bardzo zaskakujący wynik, dla mnie.
Prędkość przelotowa ~120km/h
Prędkość maksymalna [autostrada] z pełnym ładunkiem i pasażerem ~224km/h - jeszcze bez odcięcia
Fotoradary ~5 zdjęć :D ~ plecaczek tylko ładne uśmiechy robił :D
Czas podróży ~7h

A więc od początku:
Wyjazd - zapakowani - plecak na bak i śpiwory po bokach, zalany do pełna.
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Okazało się jednak, że śpiwory to był bardzo zły pomysł.
Po godzinie, na zakręcie, przy 100 km/h [asfalt się roztapiał - taka łata typowa], jeden ze śpiworów wkręcił się w koło, zarzuciło, szarpnęło, wyszedłem z tego, ale serce w gardle..

Śpiwór poszarpany, drugi tylko się uratował. No to lecieliśmy dalej.
Jechałem trasą 91, ale przed Tczewem, przy zjeździe na człuchów, pokusiło mnie wbić na 30 km na autostradę. Własnie tam trochę przycisnąłem, przelotowa 180km/h, maksymalna 224 :) Trasa ubyła moment, tylko lewy pas i jazda. Już trochę czuć.

Moto garażowane przez 5 dni, także o to się nie martwiłem.
Trochę przygód, ale za to jaka rekompensata :D
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Obrazek
No i droga powrotna, na jednej ze stacji:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Jedyne co wkurzało podczas jady nocą, to te robaczki...
[ Link do obrazka ] Wypad jak najbardziej udany.

Następny cel - góry!! Ale co z tego wyjdzie zobaczymy.
Widzimy się na trasie - lewa! :)

Ależ mi sie marzy taki trip na moto z plecaczkiem :D
Tylko moja mi nie pozwala kupić moto, bo nie mam prawka xD.
Jak sie jechało z tym plecakiem na baku? Nie było to za duże? Bo tak na zdjeciach wygląda jakby sięgał do brody siedzącego normalnie kierowcy. Nie przeszkadzał w niczym?
Graty udanego tripa. Teraz tylko nagraj jakiś on board. :)
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91

Moja na początku też, podejście do moto nie było najlepsze.
Jak się jednak przejechała to zmieniła zdanie ; p + teraz jak wolno i mało agresywnie latam to pada pytanie "Co tak wolno?" hahaha :D

Plecak na zbiorniku nie był jakimś tam wielkim balastem.
Spokojnie było widać liczniki i nawigację. Jak mi się chciało, to się kładłem na to i było całkiem wygodnie. Na parkingu trochę wkurzał, ale nie ograniczał sterowności.

Dzięki dzięki! :)

To też zależy od wzrostu, mi by pewnie przeszkadzał - 177cm :D Pytałem bo po prostu sprawiał wrażenie takiego wielkiego klocka, który wszystko zasłaniał.
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91