Re: Wydech

na jeżdżę na V6 i sobie chwalę ;) V-max to jakieś 90. A tak na co dzień to jeżdżę 80 - 85
KUPIE CYLINDER DO DERBI SENDY 07r. (NOWY SILNIK) SERYJNY LUB SPORT 50, STAN IDEALNY !!

Leovince V6 podobno nic nie daje a 90 to wyciąga senda na oryginalnym odblokowanym tłumiku. Najlepiej weź Yasuni cross albo jakiś Yasuni/Bidalot dolny np. SPR3, R1, R2 itp.
Nindża dickface !

A jak się zachowuje Tecnigas e-nox przy serii ? (am6 , ale to chyba wpływu nie ma)
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Jeździłem na rieju rrx seria z takim wydechem, to dół mocniejszy niż w mojej derbi na seryjnym kominie, a góra też mocniejsza. Na RSce jeździłem to ona miała 19mm gaźnik do tego wydechu, to na górze bardzo ładnie się zbierała

Dzięki za informacje :) . Planuje w przyszłości właśnie ten wydeszek i gaźor 17,5mm
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

polak hehe ale jest różnica między g-boxem a e-noxem ; p. RSG to jest to samo co e-nox ale g-box to już lepszy wydech xd. Na stronie racingplanet piszą że do wysilonych jednostek o zwiększonej pojemności ;/ Ale jak tam czytam różne fora to mówią że do serii to lepiej wkładać...