wiatrak na chłodnicy

Witam, mam problem z wiatrakiem na chłodnicy.
Jest to senda x-treme, gdy kupilem sende juz byl na chlodnicy wiatrak, lecz on nigdy mi sie nie włączyl jeszcze. Senda jest full seria.
Jak on powinien byc podlaczony? do czego? i przy jakiej temp. powinien się włączyc wiatrak?
Pomogłem?? Daj "-", ;)

Re: wiatrak na chłodnicy

Nigdy ci się nie włączył bo masz go podpiętego pod czujnik temp w chłodnicy :) Włącza sie on po przekroczeniu bodajrze 95*C ( zapaleniu kontrolki temperatury)
czemu ma sie nigdy nie włączyc??

nad wiatrakiem masz czujnik i sa tam 2 kable w czujniku

jak chcesz miec pewnosc to wypnij je i wsadz tam włącznik i jak bedziesz ostro jezdził to sobie włączysz i tyle :P

czemu ma sie nigdy nie włączyc??

nad wiatrakiem masz czujnik i sa tam 2 kable w czujniku

jak chcesz miec pewnosc to wypnij je i wsadz tam włącznik i jak bedziesz ostro jezdził to sobie włączysz i tyle :P
Czy ja napisalem że nigdy sie nie włączy?

Ja napisalem ze koledze sie nie nigdy nie WŁĄCZYŁ ponieważ nie przeroczył jeszcze max temp. gdyz wiatrak jest podpiety do czujnika :)
Pomogłem? no to "+" :)

Czy ja napisalem że nigdy sie nie włączy?

Ja napisalem ze koledze sie nie nigdy nie WŁĄCZYŁ ponieważ nie przeroczył jeszcze max temp. gdyz wiatrak jest podpiety do czujnika :)
A może senda dobrze się chłodzi i nie potrzebny jej wiatrak, cylidner musi być gorący ale nie lodowaty ;)
Motorynka Pony M2 ---> Chiński cross 125 ---> Chiński cross 125 & Romet Ogar 200 ---> Derbi Senda R 70 & Aerox 50
AEROX aerox-black-blue-by-vito-t25951.html