Userzy GODNI polecenia - i Ci, którym nie warto ufać.

Temat służy do tego, aby kupując coś od użytkownika naszego forum, wystawić mu również opinię, właśnie w tym temacie, dotyczącą zarówno udanej jak i mniej przyjemnej transakcji. Tak jak to jest na allegro.

Oto wzór:

Nick usera: [Przykład: Borek]
Zgodność towaru z opisem i zdjęciami: [Przykład:Towar zgodny z opisem, wszystko w porządku)
Przez allegro czy poza allegro [Przykład:Transakcja przez allegro/poza allegro]
Cena wysyłki [Przykład: Za duża/odpowiednia]

Pozytywne opinie - kolor żółty
Negatywne opinie - kolor niebieski

Kolorem tylko nick, żeby było widać co i jak.

Jeśli nawet Twoja transakcja odbyła się jakiś czas temu, możesz wystawić temu użytkownikowi opinię w każdej chwili od dnia dzisiejszego.

Wszelkie próby fałszowania opinii będą karane BANem.

Pozdrawiamy, Administracja.
Obrazek
Nie pomagam na GG, ani na PW! OD tego jest FORUM!

Re: Userzy GODNI polecenia - i Ci, którym nie warto ufać.

Nick usera:kacper_derbi
Zgodność towaru z opisem i zdjęciami: Niezgodny towar z opisem, poinformował mnie o bardzo dobrym stanie linki gazu jak i obudowy , linka przyszła popalona i krzywa ,
Przez allegro czy poza allegro: poza
Cena wysyłki: Zamiana

Nick usera:Mateoma
Zgodność towaru z opisem i zdjęciami: Towar zgodny z opisem, wszystko w porządku , wymieniałem się z nim ( on mi pompe ja mu przewód ) wszystko udało się pozytywnie dostałem nawet 2 pompy :) jestem mu za to bardzo wdzieczny i polecam :)
Przez allegro czy poza allegro: poza
Cena wysyłki: Zadowalająca
Obrazek

Nick usera: Mateuszowy
Zgodność towaru z opisem i zdjęciami: Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Użytkownik bardzo uczciwy bo transakcja polegała na wymianie.
Przez allegro czy poza allegro : poza allegro
Cena wysyłki : Normalna, nie wygórowana.

Nick usera: filipek7071
Zgodność towaru z opisem i zdjęciami: Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Szybka realizacja. Zero krętactwa.
Przez allegro czy poza allegro : poza

Nick usera: PrzemekCPI
Zgodność towaru z opisem i zdjęciami: Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Użytkownik bardzo uczciwy bo transakcja polegała na wymianie.

Nick usera: gulls
Zgodność towaru z opisem i zdjęciami: wysłałem mu łożysko nowe pasujące w 100% do ebs, tylko do 80tki nie pytał o rozmiar ani nic, to myślałem, że wie, nie polecam z nim transakcji wgl się na niczym nie zna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Organizacja Forum”