Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6 - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6”, „https://senda.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

__________________________

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - 2018 (GDPR)

Aby zachować zgodność z RODO musisz mieć świadomość, że twoje konto na Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6 będzie zawierało jednoznacznie możliwą do zidentyfikowania nazwę, osobiste hasło używane do zalogowania się na twoje konto i osobisty, poprawny adres e-mail. Twoje informacje dotyczące Twojego konta na Senda.pl - Forum motocyklowe | motocykle, motorowery, skutery, am6 są chronione przez prawa dotyczące ochrony danych obowiązujące w kraju, który nas obsługuje - Polska. Wszelkie informacje wykraczające poza nazwę użytkownika, hasło i adres e-mail wymagane przez Senda.pl podczas procesu rejestracji są obowiązkowe lub opcjonalne, według uznania Senda.pl. We wszystkich przypadkach masz opcję wyświetlania informacji na swoim koncie. Ponadto na koncie możesz włączyć lub wyłączyć automatycznie generowane wiadomości e-mail.

Ponadto będziemy przechowywać wszystkie adresy IP, których używasz do wysyłania postów. W zależności od Twoich preferencji, Senda.pl może wysyłać Ci e-maile na adres e-mail, który został podany na twoim koncie, ale możesz zmienić te preferencje z Panelu Kontroli użytkownika (Twoje konto) w dowolnym momencie, jeśli chcesz przestać je odbierać.

Dane osobowe przekazane nam podczas rejestracji lub dodane później będą wykorzystywane wyłącznie do celów funkcji forum. Nie będą wykorzystywane do niczego innego i nie będą przekazywane osobom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody. Możesz sprawdzić w dowolnym momencie dane osobowe Senda.pl zawiera informacje o Tobie z sekcji Profil twojego UCP.

Na forum dostępne są reklamy, które są dostarczane przez Google Adsense.

Jedynymi innymi informacjami o Tobie są te, które zdecydujesz się opublikować na forach, po czym są one uważane za "publicznie dostępne", ponieważ zostaną zaindeksowane przez wyszukiwarki i archiwum on-line.


Klikając na przycisk "Akceptuję” poniżej, zgadzasz się na przedstawione powyżej zasady.