Tuning Sendy

Siema posiadam sende z 2011 r. i planuje wymienić cylek na 70cc, wał, gaźnik i dokupić jakiś wydech. Problem w tym, że nie wiem jaki kupić wał i cylinder, alu czy żeliwo i z jakiej firmy (słyszałem, że airsal to syf). Jeżeli ktoś mógłby doradzić to z góry dzieki.

Re: Tuning Sendy

Możesz rozjaśnić coś ? Mianowicie na jakiej podstawie sądzisz że airsal to syf ? Mam 2 airsale jeden sport drugi racing.Obydwa spisywały się znakomicie.Nawet po full porcie w racingu kiedy okno wydechowe zostało powiększone o 3mm.Ten drugi czyli racing jezdzi w moim suzuki do dziś.I zaznaczam że nie oszczędzam go i często pałuję.Kupiłem sporta to przez pierwsze 10-15 km oszczędzałem.Pozniej zacząłem jezdzić normalnie i zaznaczam jeszcze raz ze mam ciężką rękę i lubię przypałować.Nie było mowy o zatarciu.Aktualnie sport też jezdzi bez zarzutów tyle tylko ze w innym moto.Ja się przekonałem do airsalów.Przekonaj się i ty ;-)
Jeżeli pomogłem użyj opcji +
Wszędzie dobrze ale najlepiej na Suzuki

http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=38&t=6005 Projekt ruszył.Zajrzyj

Re: Tuning Sendy

Widziałem parę komentarzy o Airsalu, że lepiej ich nie kupować. Nawet widziałem filmik co jakiś typek pokazuje używany cylek z airsalu i bodajże z stage6 który był sporo starszy lecz dużo lepiej wyglądał od airsala. Ja się nie znam na tym, nigdy nie miałem z tym styczności więc wole się was dopytać co polecacie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning Mechaniczny”