Trike Drift by Borek

Zajawka wpadła od kumpla.
Kiedy mi pokazał taki pojazd, postanowiłem zrobić takie cudo dla siebie.
Materiały potrzebne do stworzenia pojazdu:

*Rower - jako dawca przodu rozmiar koła 16, trochę małe ale daje radę

*siedzenie - stadionowe

*rama - pospawana od nowa. Wykorzystałem do tego rurki calowej nagwintowana, przegięta i wkręcona w TRÓJNIK HYDRAULICZNY z którego rozchodzi się OŚKA

*ośka - też zrobiona z CALÓWKI - do tego musisz dotoczone trzonki pod rozmiar piasty w kołach

*koła - pneumatyczne, rozmiar 260

*rura pcv [melioracyjna] - rozmiar 250

Tydzień roboty i jest. Roboty trochę jest, ale jak poniesie inwencja twórcza, to można coś ciekawego stworzyć. Polecam każdemu! Tylko trochę chęci i dobry warsztat, ze spawarką, szlifierką ;)

Teraz fotki:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Obrazek
Obrazek

Jak macie pytania to piszcie!
Piona :D !

Re: Trike Drift by Borek

"Pegi" Które mam, są potrzebne tylko przy zjeździe, bo wtedy nogi do niczego się nie przydadzą, ale jak już przejdziesz do fazy driftu, to są z reguły w powietrzu, nie przeszkadzają zbytnio, jednak podchodzenie pod górkę trochę je męczy, ale wtedy już trening siłowy nóg odpada :D Więc przyjemne z pożytecznym :) Filmik jakiś wczoraj był nagrany, ale na razie nie będę publikował, muszę ogarnąć filmy i coś dodam. Filmy są z perspektywy jeźdźcy, więc myślę, że będą ciekawe : )

Re: Trike Drift by Borek

Miałem z kuzynem takie coś zbudować :D Ale jakoś kontakt się urwał, plany też. Dobra zajawka, widziałem pełno filmików z takimi trike'ami. Zabawa na pewno jest przednia.
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91