Re: Szukanie motoru...

na Autogiełda.pl nieraz są
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Allegro i inne tego typu strony. Porównywanie moto , cen , itp. Wybierz sobie parę motorków , po czym eliminuj patrząc na ważne dla Ciebie parametry. Aż w końcu zostaną Ci do wyboru 2-3 maszyny. Dzwonisz , umawiasz się , lub wypytuj na gg o moto. Zanim ja kupiłem sende to czekałem pół roku , bo nie wiedziałem co. Miałem już brać Yamaszke TZR , ale akurat poszła sprzed nosa to wziąłem sende i nie żałuje , bo jak jechałem na takiej TZR to uhh.. pierdolot :D
Pomogłem?Odwdzięcz się ; )

Miesiąc po sprzedaży simsona przez allegro ( poszedł w niecałe 2 dni , kupiłem go też przez allegro ) , kupiłem hondę z ogłoszenia na allegro , wybrałem 3 moto , ns1 z wrocławia , tzr 80 z bielska i ns1 z okolic Żywca . Zadzwoniłem do typa z żywca , umówiłem się , potem zadzwoniłem jeszcze do tego od tzr i się z obydwoma umówiłem na tem sam dzień .

Pierwszą pojechałem obczaić hondę , obejżałem , przejechałem się , spuściłem pare stówek i wróciłem nią 70 km do domu , większość po drodze szybkiego ruchu .... Z zakupu jestem zadowolony , gdybym wtedy sprawdził zbiorniczek wyrównawczy i chłodnicę spuścilbym pewnie jeszcze troche , bo uszczelka pod głowicą mocno przeciekała .....

Czyli podsumowując tylko allegro . Ew. fora danego modelu . Strony takie jak autotrader , ebaj itp można sobie odpuścić bo gówno tam jest i mało kto zagląda . Simsona na allegro przez 2 dni oglądało prawie 1000 ludzi , miałem jakieś 5 - 6 telefonów i się sprzedał . A ogłoszenie które dałem na inny portal przez miasiąc miało ok 200 wyswietleń . Cena i zdjęcia były te same . Jest różnica ? ;)
Everybody lies . [ Link do obrazka ] BP: http://bikepics.com/members/komar666/ [ Link do obrazka ]

Głównie allegro, jednak stanowi ono tylko "podgląd" ofert. Wybierasz najciekawsze i jedziesz oglądać, dopiero potem decydujesz się na zakup. Chociaż wyboru nie miałem może największego, ale ten sam sposób wykorzystałem ;)