Re: Szkoła - wzajemna pomoc.

Oj stary, zależy od nauczyciela albo z książki albo z zeszytu :D A jak nie idzie to jakąś ściągę się od kogoś skseruje, duża bluza, najlepiej z jedną kieszenią na brzuchu nam wszystko wkładasz, a ściągę wyjmujesz na ławke i zakrywasz rekawem. Lukasz odsłaniając rekaw. ;)

A więc tak sposobów jest strasznie dużo, mnie nauczyła koleżanka ze studiów kilka i kilka co ja się sam nauczyłem:
-są specjalne długopisy na które nakleja się ściągi
-ściąga między krocze i jedziesz
-w rękawie/kieszeni bluzy
-bierzesz koszule ściąga może być nawet czcionka 8 naklejasz od środka i rozpinasz koszule - koszule podwijasz a jak ci nauczyciel karze wstać to bluza się wyprostuje i nie będzie widać
-w telefonie jako notatka
-z zeszytu / książki
-naklej przed sprawdzianem na ściągę taśmę klejącą i odklej - tusz zostanie na taśmie klejącej taśmę przyklejasz do ławki i jedziesz a ściąga w razie czego w kieszeni
-pod kartkę też idzie jak CWILKA opisał - u mnie nie sprawdzone
-napisz se ściągę na tej kartce co bd pisał sprawdzian/kartkówkę a potem jedną stronę oderwij

itd...
Dragon
Pomogłem? Daj "+"
Kupie:
-Gaźnik sportowy Dellorto PHVA 17,5 lub 19
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

a ja moge Ci polecić dwa sposoby sprwadzone osobiście drukujesz 6-7 <zależy jaki masz wzrok> dajesz pomiędzy nogi i ściągasz elegancko a jak bd kazał Ci wstać nauczyciel to zjedź dupą do przodu ściąga spadnie i przydepnij.
lub starasz sie delikatnie przysłonić sprawdzian piórnikiem i ściąga sobie elegancko nikomu nie przeszkadzając leży na stoliku :)
http://imageshack.us/g/515/img20111224001.jpg/
Moja pociecha ^^ ( sprzedana)
Obecnie Yamaha DT 125R :)

Ja mam i używam. Mega przydatne. Drukuje nawet po parę rodzajów ściąg do kilku długopisów, czcionka 4,5 i elegancko wszystko widać itp. Nawet trochę się tam mieści. Na dniach robię nowe zamówienie, bo kumple w liceum się domagają takich długopisów :D

P.S. Nie ma opcji, żeby nauczyciel zobaczył. Jak mam te długopisy to nawet w pierwszej ławce sb siedzę i piszę elegancko :D

A ja zawsze ściąge pisze na tej samej kartce co kartkówka sprawdzian ( często są to nasze kartki )
Piszę poprostu z odwrotnej strony Przed tą lekcją A na Kartkówce ją poprostu wyjmuje i podpisuje gdy zakończę pisanie odrywam tą Jedną stronę i jest gitez Sprawdzone u wielu nauczycieli jak narazie przec całą moją karierę U jednego nauczyciela nie dzialał ten sposób(Janina) Geografia ale to w gimnazjum i podziwiam tą babę do tej pory A w liceum sprawdzone i nigdy nie przyłapany ::) Ten długopis właśnie Kupuję i wypróbuję
Derbi Senda Rządzi!! [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

napisz 2000 kalori, napisz że zależy to od od wagi płci stylu życia (uprawianie sportu jezdzenie rowerem albo siedzenie czal czas przed kąpem) możesz napisać że osoba o wadze 50 kg powinna zjećs ileś tam kalori ale trzeba wziąść pod uwage wiele czynników i liczba zapotrzebowania na kolorie może się zmieniać
Pomogłem daj "+"

Witam koledzy na jutro potrzeboje zeby mi ktoś napisał po niemiecku ogłoszenie o zaginieciu psa trzeba podać imie psa, wiek, jego wygląd, kontekt do właściciela. Niechce sciągac jakieś pierwsze lepsze z neta bo nauczycielka sie kapnie i bedzie bania:( Za pomoc + :D

Jeśli chodzi o ściągi to polecam ten długopis jeszcze nigdy mnie nie zawiodł, drokoje ściąge wchodzi do niego karteczka 3 na 6cm :)

http://allegro.pl/dlugopis-na-notatki-n ... 06196.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźna gadka”