Re: Szkoła - wzajemna pomoc.

To mi chłopaki możecie pomóc:
Takie najpierw pytanko. Zna ktoś się na Programowaniu, a dokładnie proste programy w TurboPascalu ?

napisz program:
1 wypisujacy na ekranie liczby z zakresu 1-55 ich kwadraty szesciany w jednym wierszu
2. obliczjacy iloczyn dwoch liczb. progran konczy dzialanie po wprowadzeniu 5 par liczb
3. obliczjacy sume 100 kolejnych liczb calkowitych
4. wypisujacy 10 kolejnych liczb parzystych
5. obliczajacy srednia liczb zadeklarowanuch przez uzytkownika
6. obliczajacy ile kolejnych liczb naturalnych trzeba do siebie dodac aby ich suma nie byla wieksza niz wpisana liczba
przedstaw programy w trzech wariantach For, While, Repeat
POMOGŁEM? DAJ "+" Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie motywuje do dalszej pracy i pomocy.

Zapraszam do mojej sendy :)
viewtopic.php?f=33&t=12350

Jestem Derbi, i ciągle się psuje-elektryka

Potrzebuję zrobić prezentacje pokoju z niemieckiego, a chciałbym aby tłumaczony tekst wyglądał tak:

Mój pokój jest mały, ale słoneczny. Pod ścianą stoi łóżko. Na podłodze jest dywan. Szafa znajduje się między oknem a komodą. Komputer stoi na biurku pod zdjęciem. Zdjęcie wisi obok kalendarza. książki leżą na regale obok radia. Przed łóżkiem znajduje się balkon. Lubię wychodzić na balkon aby odetchnąć powietrzem. Pomaga mi to w nauce. Kocham swój pokój.

Jestem noga z niemieckiego, coś tam umiem jak się pouczę ale jak przyjdzie co do czego to nie chce mi się tego od zera ogarniać, bo jutro czeka mnie test z biologi i pare kartkówek, a potrzebuje jeszcze dziś wysłać to nauczycielce mailem! STAWIAM DUŻE PLUSY !!

Nie pomagam na GG ani na PW - od tego jest forum!

Mein Zimmer ist klein, aber sonnig. An der Wand steht ein Bett. Auf dem Boden liegt ein Teppich. Der Schrank befindet sich zwischen dem Fenster und der Komode. Mein Computer steht auf dem Schreibtisch unter einem Foto. Das Foto hängt neben meinem Kalender. Ein Buch liegt auf dem Regal neben einem Radio. Vor meinem Bett befindet sich ein Balkon. Ich gehe gerne auf meinen Balkon um frische Luft einzuatmen. Das hilft mir beim lernen. Ich liebe mein Zimmer.

Mam nadzieję, że pomogłem. Na 99.9% bezbłędnie ;) Nie to co translator -.-
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Donbin (4 cze 2013, o 19:07) • Puniek (19 lip 2013, o 13:46)
Golf 4 Ever [ Link do obrazka ] SPRZEDAM Yamaha TZR
GG: 2640960

1. Powiększasz swój zakres słownictwa
2. Rozwijasz samego siebie.
3. Jest wtedy w pracy więcej wkładu własnego, więcej się dzięki temu nauczysz.
4. Gdy przepisujesz pracę z internetu, możesz napisać coś błędnie, ktoś w klasie moze mieć tak samo. Oszukujesz wtedy samego siebie.

Więcej nic mi nie przychodzi do głowy :P
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
szymix7815 (10 gru 2013, o 19:39)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźna gadka”