Stihl 125 *KTM EXC 125*

Sieeemaneczko witam wszystkich ponownie :D
Od kiedy sprzedałem sherco nie wiele byłem na forum,a nawet już pod koniec jego posiadania.
Dziś wracam z nową maszynka,przytargana z Niemiec w eleganckim stanie

Tutaj byłe sherco,ktore poszło na podkarpackie,moze ktoś pamieta: [ Link do obrazka ]
A teraz nowa kosiarka jeszcze nie tykana [ Link do obrazka ] A tu już bez zbędnych rzeczy [ Link do obrazka ] Przyszla paczka z olekmotocykle(polecam szybka wysyłka)
W której były takie rzeczy jak manetki(wiecie taki trochę tuning...xd) mitasy(bo te opony to się nie nadają do niczego)Wata do wydechu(nie jestem zwolennikiem darcia ryja w lesie) olej i zatyczka do filtra.Pewno czegoś zapomniałem [ Link do obrazka ][ Link do obrazka ][ Link do obrazka ][ Link do obrazka ][ Link do obrazka ] Wymieniłem już oringi na dyfku(kupiłem od razu 10 xdd) oraz simering i oring na zebatce zdawczej [ Link do obrazka ] Czekam na olej bo Power z Orlenu juz jest [ Link do obrazka ] Do ktm mam całą teczkę ready to race z katalogami serwisowkami dyszami i iglicami. [ Link do obrazka ] Zapraszam przy okazji na najlepszy kanał enduro w Polsce i dla mnie na Globie [ Link do obrazka ] Uprzedzając wasze pytania,to sm raczej nie będzie chyba ze znajdę (i by podeszły koła od jakiejś 50)
I to by było na tyle, będą jakieś upy,projektu raczej nie bedaie,motor ma być zrobiony na cycus i jeździć.
Co mogę dodać to to ,ze na koło sam wstaje i wiele prosić nie trzeba
No to to by było na tyle :)

Wysłane z mojego Lenovo A3500-F przy użyciu Tapatalka
Za ten post autor Dremek otrzymał podziękowanie:
Feldark (30 wrz 2016, o 22:52)
Moja trike
drift-trike-by-dremek-t33158.html
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html

Re: Stihl 125 *KTM EXC 125*

Acha,moge jeszcze powiedzieć w czym jeżdżę.
Kask kenny,(recenzja jest na forum),google 100% (recenzja jest na forum)
Spodnie answear,ktore dorwalem za 190 z przesyłką,rekawiczki alpinestars za 90 zł
Na zimniejsze dni bluza od najlepszego kanału enduro,(nie jest to mój kanał i nie robię tu reklamy tylko zachęcam wszystkich do obczajenia sobie.jezeli nie mogę to prosze admina o usuniecie)
No i buty wpadną jutro,i myślę że recenzja po jakimś czasie będzie :) [ Link do obrazka ] Wysłane z mojego Lenovo A3500-F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 31 sie 2016, o 22:45 przez Dremek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja trike
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html

Re: Stihl 125 *KTM EXC 125*

A dzięki,robilem zdjęcia ale mi umknęły,postaram się coś zapodać.
Wpadły oleje dziś [emoji14] jutro może laczki
Takie foto mam jeszcze [ Link do obrazka ] Ogólnie mam dużo pierdol do niego, np dwie lampy na tył kierunkow 6 z czego dwa tylko na moto,a może wywale całkiem [emoji14]
O takich rzeczach jak smarowanie lancucha,czyszczenie i nasoczanie filtra nie bede pisal bo to się prawie co jazdę robi.

Wysłane z mojego Lenovo A3500-F przy użyciu Tapatalka
Moja trike
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html