Simson

Jestem Posiadaczem Simsona S51 z silnikiem o pojemności 70 ccm. Kupiłem go w wakacje tego roku i jestem z niego zadowolony v max wynosi 83 km/h mierzone derbi senda xtreme :D mam zamiar kupić wydech Leo Vince. Pozdro Linek

Re: Simson

do 60cm LV jeszcze od biedy podejdzie z tego co słyszałem, chociaz na moim 60/5M na org. tlumniku lepiej chodził

do 70cm i więcej LV sie już kompletnie nie nadaje, bo poprostu go bedzie dusic,

a co do tego ze 60cm leci 100km/h poleci to niestety ale kolega cie musi w bambuko robić, tak sie składa ze ja simsona mam do dzis i mam z nimi do czynienia bardzo długo, aktualnie mam 90/5/3 na gaźniku minuni 24mm i spawanym tłumniku, jedzie troszke ponad 110km/h i to jest całkowity max,
Ja miałem troszke lepszy zestaw niz twój kolega, w dodatku miałem zapłon bateryjny, i simek leciał 90km/h i było to max dla 60cm, spytaj na jakims forum o simsonach, to kazdy Ci powie ze 60cm w życiu nie poleci setki :)

Koniec OT, za kazdy post nie na temat polecą warny
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

najwyżej warn.
jak to nie poleci setki , mój kolega teraz ma 60/5/2/2 na membranie , gaźnik 24mm , spawak na 11k obrotów na vertexie i ciśnie 105 :) a LV jest jak mówisz do 60 , gdzie jest najlepszy ! do 70 i wyżej tylko spawak :)
pozdro

do 60cm LV jeszcze od biedy podejdzie z tego co słyszałem, chociaz na moim 60/5M na org. tlumniku lepiej chodził

do 70cm i więcej LV sie już kompletnie nie nadaje, bo poprostu go bedzie dusic,

a co do tego ze 60cm leci 100km/h poleci to niestety ale kolega cie musi w bambuko robić, tak sie składa ze ja simsona mam do dzis i mam z nimi do czynienia bardzo długo, aktualnie mam 90/5/3 na gaźniku minuni 24mm i spawanym tłumniku, jedzie troszke ponad 110km/h i to jest całkowity max,
Ja miałem troszke lepszy zestaw niz twój kolega, w dodatku miałem zapłon bateryjny, i simek leciał 90km/h i było to max dla 60cm, spytaj na jakims forum o simsonach, to kazdy Ci powie ze 60cm w życiu nie poleci setki :)

Koniec OT, za kazdy post nie na temat polecą warny

W bambuko mnie nie robi bo jechałem z nim a gps wszystko zapisał :D a on też ma zapłon Ducati energia

Ej to nie jest temat do tego. !!

Koniec offtopu. ! Chcecie to załóżcie inny temat!

Simek trochę zaniedbany. Musisz go jakoś odnowić to nabierze świetności. Jekbyś czegoś potrzebował do niego to mam sporo nowych części DDR. Wal śmiało.

Pozdrawiam Borek.

Ja go kupiłem w o wiele gorszym stanie na części poszło jakieś 500 zł. Narazie nie mam czasu sie nim zająć musze go dać do malowania i wyregulować dokładnie biegi bo jak chce naprzykład wrzucić 1 to musze czasem ze 3 razy wbijać bo wpada 4 ;/