Sherco HRD 2010 Limited

Siemson!
Na forum jestem już kupe czasu, ale moto kupiłem dopiero dziś. Chociaż mam już project drift trike na forum :D W shreku nie będzie wiele zmian ale zawsze coś, temat robie dla siebie i ewentualnie dla przyszłego właściciela :) Nie interesują mnie wielkie projecty na fb, które kończą się na manetkach i lusterkach.
No dobra, jest to dość egzotyczne moto (przynajmniej dla mnie), sprowadzone z Francji siedzi w niej cylinder TOP (nie wiem jaki) oraz wydeczek( ci.l wie jaki ale wkręca się szatańsko) :evil: wywaliłem lusterko bo wstyd, oraz handbary. [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] No i wydeszek nie znanej mi marki :) [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Ostatnio zmieniony 8 cze 2015, o 21:21 przez Dremek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja trike
drift-trike-by-dremek-t33158.html
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html

Re: Sherco HRD

Dzięki za komenty moim celem na razie jest doprowadzenie moto do perfekcji(wszystkie śrubki tak jak ma być, doczyścić wszystko choć nie ma tego wiele :P
Za niedługo wpadnie paczuszka z mielocha: [ Link do obrazka ] Hehe manetki(zaczyna się jak na typowym prodżekcie na fb) sprężynka od cięgna (bo jest urwana, w sumie to nie ma (chyba) różnicy ale jak była to ma być, płyn heblowy dla kolegi,oleje tylko dwa dla mnie.No i świeca :D
Polatałem trochu po trasie Przełęczy pod Ostrą i nie tylko, lata siew aksamitnie.
V-maxy sprawdzałem i siadło na 100 z hakiem z lekkiej górki na nie wyregulowanym gaźniku :evil: Zębatka z przodu 14, co do lampy to wiedziałem ze się przyczepicie xD ale zostaje, jak wpadną strzałeczki, przyciemnienie/kameleon to bd git. A i zapomniałem na dniach będą wymieniane łożyska w kołach.
Moja trike
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html

Re: Sherco HRD 2010 Limited

No elo, miałem problemy z netem, wiec no.
Przyszła paczka z mielocha juz chwile temu, zdziwiłem się bo zamówiłem w poniedziałek a na wtorek w południe pakę dostałem :D Plus kupiłem szczypce segera i strzykawe do mieszanki
Nawet wlepki w gratisie dostałem. [ Link do obrazka ]
Wyczyściłem, nasączyłem filtr powietrza [ Link do obrazka ] Regulejszyn gaziora i nowa świeca.
Wymieniłem sprężynkę wysprzęglika na jakąś firmy TEC'a bo byłe pęknięta.
Wypolerowałem plastiki,założyłem nowe manetki i kiere bo z tamta nie będę mówił co się stało...
Na dzien dzisiejszy myje tylna piastę, szprychy, tarcze, zębatkę. Wybiłem łożyska, jutro jadę po nowe.Macie fotki z prac, bo wiem ze lubicie :p Handbary wróciły spowrotem [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] No i aktualne foto: [ Link do obrazka ] Zrobiłem zamknięty obieg pompy dozownika bo nie mam zaślepki, a 2 to ze po zdjęciu tego widać ze coś tam było i nie do końca to wygląda.
Moja trike
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html

No to dziś wymieniłem łożyska w kole, pani poleciła mi jakieś japonskie z metalowymi osłonami-koszt 30ziko za 2. [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Dokupiłem także śrubki do plastików na zapas. Wymyłem szprychy i obręcze następnie zabezpieczając jakimś niemieckim płynem,nawet chyba jest zdjęcie u góry.
Potem przyjechał kumpel na husce ale fotki nie wyszły to nie dodam :/ Wymyliśmy husqvarne i drobne duperelki w jego moto. 8-) 8-) I mam pytanie gdzie dostane uszczelniacze lag do tych co mam (złote paioli).
Planów nie będę zdradzał, ale na bieżąca wszystko na forom będę dodawał. :D
Moja trike
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html

Myłem terpentyną z wodą, na koniec specjalny preparat do felg samochodowych fajniej się świeciło i ma się mniej brud lepić.Wczoraj wpadły gogle :D I niedługo wpadnie paczka z wizualnymi duperelami, dla mnie i dla kumpla. A fotek z huska nie dam bo mam zepsuty wyświetlacz w aparacie wiec robię zdjęcia na czuja -.- I niestety nic na nich nie było widać.Fotki dam wam potem. :D :D
Moja trike
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html

Z kierą to nawet nie będę gadał jak było.Ale jak wpadnie łańcuch niebieski i pegi anodowane na niebiesko zamiast setów pasażera, oraz niebieskich crash padów na ośkach to podpasuje. :D Przynajmniej mam taka nadzieje bo nie chce jej zwieśniaczyć :rolleyes:
I łapcie foto gogli, które wpadły wczoraj: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Oczywiście pojawi się recenzja na forum jak tylko w nich pojeżdżę. :D
Moja trike
Moje sherco
sherco-hrd-t33386.html