Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Senda X-Treme 2003 by KoSa.! Zimowe szaleństwo!!

#16
Kolego nie znasz się ;p miałeś coś takiego w moto? Te są idealne. Jeździłem na tym już po asfalcie. Senda kopała się w śniegu po czym wjechała na ten asfalt i kolcom nic nie ma. W polu jest po kolana śniegu i gdy by nie to że moto jest trochę za słaby to by to szło. Kolega ma takie same w 125 4t i wyciągiem do góry tym jeździ ;d. Te krótkie kolce na mnie nie robią wrażenia. Te długie są idealne. A co do dętki to nie przebije bo w środku opona jest wyłożona starą dętką po czym włożona jest dopiero ta dętka.
Mam zdj jeszcze z garażu do południa będą jakieś lepsze ;)
[ Link do obrazka ]

http://imageshack.us/g/717/p1150229l.jpg/
Jeśli pomogłem daj + przecież to nic nie boli ;)


Moja Senda z cylindrem Polini EVO 70cc :D http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=34&t=7462

Re: Senda X-Treme 2003 by KoSa.! Zimowe szaleństwo!!

#17
Większy kawałek czasu temu miałem dwie takie opony, co prawda nie w moto ale w rowerze. Trochę poeksperymentowałem z tymi kolcami i powiem Ci, że takie długie kolce faktycznie dają jakiś efekt i mogą się dobrze sprawdzać w jeździe po kopnym śniegu. Ale jeżeli kolce są krótsze, mniejsze i jest ich zdecydowanie więcej to znacznie lepiej sprawdzają się na twardszych nawierzchniach typu twardy czy zmrożony śnieg. Kolce nie mają robić wrażenia tylko dawać efekty ;) A co do zabezpieczenia dętki do jest jak najbardziej w porządku.

Re: Senda X-Treme 2003 by KoSa.! Zimowa opona z kolcami!!

#23
Oj było problemów. A najgorsze to że to było nie załatwione i zostawione z 2005r i jak ją kupiłem to dzwoniłem do poprzedniego właściciela to raczej że już nie miał umowy. Ale było to zrobione tak trochę ulgowo w wydziale komunikacji i udało się :D
Jeśli pomogłem daj + przecież to nic nie boli ;)


Moja Senda z cylindrem Polini EVO 70cc :D http://www.senda.pl/viewtopic.php?f=34&t=7462
cron