Senda traci siły

Witam od jakiegoś czasu próbuję jeździć na kole i pojawia sie pewien problem... Gdy senda jest zimna lub trochę ciepła wszystko jest pięknie, ale jak mocniej sie rozgrzeje to po walnięciu ze sprzęgła wyrywa na koło po czym łapie muła i opada. Jak silnik jest zimny chodzi pięknie na kole, z czym może byc problem ?

Re: Senda traci siły

Ja miałem tak samo ale to była wina czegoś innego. Jak idzie guma z gaźnika do filtra to miałem ją wyciągniętą z filtra. Jeździłem w tedy na kole i dość dobrze go wyrywało. Za jakieś 3-4 dni założyłem gumę spowrotem do filtra i też go muliło jak próbowałem strzelić ze sprzęgła. Wykręciłem pokrywe z filtra tam była taka jak by gąbka pół jej wyciołem i pół zostawiłem. Zakręciłem wszystko spowrotem pojechałem zobaczyc czy pomogło no i pomogło. Spróbuj tak zrobić. Jak nie pomoże to raczej będzie ten cylek do wymiany.

Re: Senda traci siły

po 1 nie katuje silnika jak jest zimny bo cisne go mocniej po przejechaniu ok 15-20km (tyle mam do placu) a po 2 to sie dzieje tylko jak idzie na koło, przy normalniej jeździe nie... Gaźnik jest maksymalnie wyregulowany zn tak wyregulowany jak jest teraz nie miał muła a po przestawieniu iglicy juz nie było dobrze.