Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Senda SM X-Treme 07 "Lady D"

Siemano !
Chciałbym wam pokazać moją Derbi Sendę z 2007 roku .
Tak więc w 2008 roku została kupiona we Francji jako nowa i sprowadzona w 2010 roku postanowiłem ją tuningować ,gdyż seria mi się znudziła .
Wtedy wygląda jeszcze tak: [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Uzbierałem trochę kasy ,trochę zarobiłem (rodzice nic nie dali ;D) i tak zamówiłem paczuszkę :
*Cylinder Airsal 70 Sport ;D
*tuningowy, kompletny wydech Conti CHR z karbonową końcówką spóźniona paczka o 1 miesiąc powód brak w magazynie o.O
*Filtr powietrza Polini Air Box
*Boost Bottle Malossi MASCI Viton
*Lusterko STR8 F1 Style
*Spojler tylny z lampą LED Revo
*Plastiki SMT spóźniona paczka o 1 miesiąc powód brak w magazynie o.O
*kierownica z poprzeczką Eco
*Manetki Hebo spóźniona paczka o 1 miesiąc powód brak w magazynie o.O
A w między czasie przyszedł silnik drugi z 2008 roku z przebiegiem z 2398 km ;D
No i w końcu zbliżałem się do końca i zamawiałem takie duperelki typu paski na koła i chyba tylko to :D
A teraz prezentuje się tak : [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] No i jak podoba się ? ;)
Może mi doradzicie jaki kolor drodbiazgów wybrać typu : kopka,dźwignia zmiany biegów ,hamulec nożny ,zaciski ,manetki ,kiera .
Ponieważ na sezon zimowy bądź po następnym sezonie moto będę chciał go odświeżyć i są 3 opcje :
-Białe plastiki tak jak teraz ,czarna całkowicie rama ,czarne felgi tak jak teraz oraz czerwone drobiazgi ,
-Białe plastiki tak jak teraz ,czarna całkowicie rama ,niebieskie felgi i dodatki a lakier taki jak w DRD (tak ten niebieski ) oraz niektóre białe dodatki np. paski na koła ,
-Białe plastiki tak jak teraz ,połowicznie czarna rama i polerka ,felgi czarne i dodatki czerwone .
Więc jak możecie to doradźcie ;D
A odcień czerwonego tak jak tu [ Link do obrazka ] Pozdro
Ostatnio edytowny przez 10 WiTuF4; łącznie edytowany 15 razy
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
Raptus (31 lip 2013, o 10:54)
[ Link do obrazka ]

Re: Derbi Senda X-Treme SM 2007r ;D

Ładnie :D A kolor drobiazgów wedlug mnie sprobuj zielony i czerwony plus ten bialy co masz :P Tylko tak z gustem, nie przesadz to wtedy bd pieknie
Okay z twoją pomocą i pomocą kobiet ,postanowiłem ,dodatki w neonową zieleń ;)
Ostatnio edytowny przez 1 WiTuF4; łącznie edytowany 22 razy
Vito (27 lis 2013, o 20:56)
[ Link do obrazka ]

Nie popieram żadnego z przedmówców.

Moim zdaniem wizualnie popsułeś bardzo sendę tymi plastikami. Nie czepiam się koloru, bo on jako tako, ale samych plastików, one są okropne, standardowe mogłeś zostawić, tylne boczki przyciąć tak, żeby schodziły się do ogona.

i jeszcze ten otwór na czaszy, po co on? Muchy chcesz zacząć kolekcjonować?

Mechanicznie derbiak fajnie, ale moim zdaniem wizualnie prezentował się na początku dużo lepiej.
[ Link do obrazka ]
[ Link do obrazka ]

Nie popieram żadnego z przedmówców.

Moim zdaniem wizualnie popsułeś bardzo sendę tymi plastikami. Nie czepiam się koloru, bo on jako tako, ale samych plastików, one są okropne, standardowe mogłeś zostawić, tylne boczki przyciąć tak, żeby schodziły się do ogona.

i jeszcze ten otwór na czaszy, po co on? Muchy chcesz zacząć kolekcjonować?

Mechanicznie derbiak fajnie, ale moim zdaniem wizualnie prezentował się na początku dużo lepiej.
Hmmm to raczej rzecz gustu ,a o gustach się nie rozmawia ,ale jakby kiedyś mi się odwidziało to mam jeszcze stare plastiki (trochę przetyrane ale są ) :)
Ogolnie senda ladna :) Najlepsze czerwone dodatki do bialego :P Czy ty ten tylny blotniczek na rejestracje wygiales?
Z tego co pamiętam to błotkiczka nie wyginałem sam się tak ułożył xD
A co do tych dodatków to się jeszcze pomyśli poczekam co powiedzą inni bo do końca sezonu daleko 8-)
[ Link do obrazka ]

Dobra z nudów dowaliłem sobie kosztorys na next sezon będę kompletować od teraz i jednak idę w green fluo lecz jeszcze zobaczę :D
Tuning Mechaniczny :
:arrow: Druga seryjna chłodnica
:arrow: Wał korbowy Top Racing Evolution NG
:arrow: Cylinder Kit Malossi MHR Replica 80cc :hd:
:arrow: Gaźnik Dellorto PHBG DS 21/26 mm
:arrow: Filtr powietrza Malossi E5 Box 30°, chrom, 38mm
:arrow: Wydech Malossi MHR II Supermoto
:arrow: Łożyska wału i uszczelniacze Polini C4
Podsumowanie : 80 + 235 + 945 + 290 + 130 + 111 + 1404 = 3195 zł

Tuning Wizualny :
:arrow:Manetki Bicolor, zielone
:arrow: Przewód paliwa Motoforce, d.5mm, zielony neon
:arrow: Naklejki Malossi Mini V1, zestaw 110x168mm
:arrow: Lampa Revo LED Lexus Style (E)
:arrow: Licznik Stage6, biały
:arrow: Lusterko STR8 CNC Style, lewe, chrom
:arrow: Osłony dłoni Polisport Freeflow Lite, białe
:arrow: Kierunkowskazy Revo LED Rocket, czarne (E)
:arrow: Paski na koła ,zielone
Podsumowanie : 28 + 12 + 11 + 102 + 530 + 102 + 110 + 60 + 25 = 980 zł
Plus malowanie Ramy ,drobiazgów ogólnie ,silnika (obudowy ,karterów) ,być może głowicy itp. itd. więc ze 1200 zł będzie napewno bo sam tego nie zrobię :/
Podsumowanie : Wizualka + Mechanika = 980 + 3195 = 4175 + 1200 = 5375 zł sądzę ,że dobijemy do 6000 zł .
A tak BTW manetki i przewód muszę kupić teraz manetki mają dość a przewód pękł i mam całą pokrywę w syfie :/
Będę się starał coś w okazji w używce złapać z mechaniki i sprzedam to co mam w zimę więc powinno stanieć na 4.5/4 k PLN przy dobrych wiatrach :hd:
Ostatnio edytowny przez 1 WiTuF4; łącznie edytowany 27 razy
[ Link do obrazka ]

Oo :D Jeśli ci się uda tak zrobić jak piszesz to bd naprawde super ! :D
Najbardziej mnie kreci ten mhr supermoto II :P
Mam taką nadzieję . xD Już znalazłem sklep gdzie mają go najwięcej :D
Nie lepiej byłoby wsadzić jakiś większy gaźnik ? :D Coś typu PWK 26 albo Dellorciak 28 ? :D
Nie chce ,mega dużego spalania ,a myślę ,że na 21 będzie się jakoś odpychał :D
[ Link do obrazka ]

Widze ze gruby projekcik wizualnie i mechanicznie sie szykuje. Spalanie spalaniem, lepiej dac 24-28 zeby tego MHRa lepiej chlodzilo, no ale zrobisz jak chcesz, Twoja senda ;)
:arrow: Chłodnica przepływowa STR8, kwadratowa, czarna, uniwersalna
Nie kupuj tego, lepiej moim zdaniem by bylo za ta cene kupic zwykla chlodnice i podpiac obok, da duzo wiecej od przeplywowej i jak trafisz na okazje to nawet taniej wyjdzie ;)
Wpadnij i pokomentuj cos u mnie, bo cisza straszna :D
WiTuF4 (27 lip 2013, o 20:44)
Zapraszam do mojej sendy DRD limited edition ;>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda SM”