Re: Senda R '00 Huberta

Przecież kolega Hubert napisał już że na s-x-t nie mają ; ) To że jest na stronie nie znaczy że jest na stanie .

pzdr

A nie mówiłem że tak będzie....Szkoda czasu na nich.Sami niewiedzą co mają.
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Te 'Pałery' to ponoć taki Tajwan, że szok. Lepiej juz takiego TNT, albo serię niż tego tajwana. Szukaj, trzymam za Ciebie kciuki. ;)
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91

Powiem wam że pisałem do motor-landu to oczywiście nie mieli tego ''Power Force'' ;)

Widziałem już kiedyś tego TNT ale coś mi się wkręciło że to TEC i myślałem że tylko do nowego silnika. Bo w tej samej cenie na allegro jest właśnie cyl TEC'a też bez głowicy ale do nowego silnika.

Pasowało by mi w TNT że jest to żeliwo tylko nie jestem pewien czy moja oryginalna głowica będzie dobra.
Jeśli ktoś jeszcze potwierdzi mi że org. głowica od nicasila będzie ok i cylinder jest warty ceny to zamawiam jeszcze dziś.

Cylinder jest naprawde godny uwagi.Możesz śmiało brać.Orginalna głowica napewno pasuje bo miałem go brać do gpr,ale kupiłem inny cylinder 70.I gość miał do niego orginalną głowice z derbi.A głowica od nicasilu niczym się nie różni od tej z żeliwa.Przynajmniej moje się nie różniły
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Już sprawdzałem i głowica faktycznie pasuję. Natomiast zamówiłem od tego samego człowieka sprawdzony zamiennik oryginału, wyrobu OMP za 250zł z przesyłką kurierską.

Wystawiony był za 245zł. Aukcja zakończona ale pisałem do firmy i okazało się że jeszcze mieli.

Wczoraj po południu silnik został włożony w rame, cyl założony i można docierać.
Cylinder dzisiaj sprawdziłem, ponieważ wieczorkiem wybraliśmy się z kumplami na zlot do Polanowa (ok. 30km w jedną stronę) Żadnych problemów nie było, tłok nie spuchł, mocy nie stracił - także przeszedł test pomyślnie. Obecnie cyl ma przejechane jakieś 100km i uważam że jeździ jak na oryginale. Ani lepiej, ani gorzej. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu tym bardziej że kupiłem w naprawdę okazyjnej cenie.

Tutaj macie jakieś foty wygrzebane z telefonu:
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

Ale to nie jest chyba OMP , z tego co kojarzę to OMP miał taki "sraczkowaty" kolor . Ale mogę się mylić ;D

Pzdr
Zablokowany

Wróć do „Derbi Senda R”