Senda nie odpala.

#1
Wstawiłem nowy cylinder tec HQ 50cc z mielocha : http://shop.mieloch.pl/cylinder-kit-tec ... 7700.bhtml oraz dokupiłem do niego tę głowicę : http://shop.mieloch.pl/glowica-cylindra ... 2575.bhtml. Problem jest taki że senda nie chce odpalić. Jak naleje mu paliwa na tłok przez otwór od świecy to odpali ale na pych, pochodzi chwilę i zgaśnie. Króciec jest szczelny membranki pracują jak należy przewody paliwowe wymieniłem kranik podciśnieniowy działa. Może ktoś wie w czym może tkwić problem? Proszę o szybką pomoc bo mam już kupca na derbi, a nie mogę go odwlekać w nieskończoność .

Re: Senda nie odpala.

#3
Gaźnik nie był regulowany bo to sie robi na odpalonym silniku a przed wymiana cylindra jeździł pięknie.

Przed chwilą odkręciłem komorę pływakową i wszystkie dysze są czyste. Nalałem do tej komory mieszanki pokopałem kilka razy i zapaliła. pochodziła jakieś 15 sekund nawet odkręciłem jej na chwile manetkę ale znowu zgasła. POMOCY :(

Re: Senda nie odpala.

#5
Nie mam gaźnika na podmianę ale to już ogarnąłem dziś rano podszedłem kopnąłem i odpaliła. :lol2: Jak? Tego nie wiem ale po tym przeczyściłem zbiornik i kranik podciśnieniowy i już nie gaśnie. przejechałem się na 1 i 2 ma moc ale na 3 już słabnie w ogóle nie przyśpiesza. Regulowałem gaźnik na wszelkie sposoby ale mocy jak nie było tak nie ma. Ktoś może wie o co chodzi? gaźnik to dell'orto 17.5mm nie mam pojęcia jakie dysze poprzedni właściciel nie powiedział, a na dyszy nie widzę oznaczenia. Nie wierze w to że cylinder nie ma kompresji bo jest nowy a wydech jest seryjny więc powinien się zgrać z tym cylkiem.