Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Senda DRD Pro by buli

Jak kółka w SM to tylko czarne.! Innej opcji nie ma. :D I bez polerowanych rantów.
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91

Re: Senda DRD Pro by buli UP!

Dziś nie miałem co robić to Sendę rozłożyłem no i wypolerowałem jakieś tam duperele :D

[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Wahacz jeszcze do poprawki bo lustro to niestety nie jest :D [ Link do obrazka ]
No i rama ładnie wyczyszczona przed malowaniem, wyjąłem też puszkę od filtra powietrza i od razu ładniej :D [ Link do obrazka ]
Aktualnie Senda nie jeździ, rozebrana cała stoi sobie i w piątek do lakiernika z ramą, silnikiem, wahaczem i plastikami.
Rama pół na pół - polerka + czarny
Wahacz to samo, tam gdzie taka chropowata powierzchnia to na czarno
Silnik idzie na żółto a plastiki czarno - białe.
Do tego okleina Rockstara i żółte piasty.
Zastanawiam się też nad dolnym wydechem i będzie to prawdopodobnie Yasuni R2/R3.

To na tyle :D
Obrazek

No fajnie wychodzi :D Wahacz podobnie do mojego wyszedł tylko masz lepsze zdjęcia :D Ogólnie to ręcznie nie da rady tego alu spolerować jak inne ;]

Na wahaczu był tylko papierek 1500 i raz przeleciałem pastą polerską :P

Dziś poszły części do malowania także przez najbliższy tydzień sobie nie polatam :D
Wszystko tak jak wyżej napisałem będzie malowane.
Obrazek

To zalezy jak sie lakiernik wyrobi bo ma troche roboty przy plastikach. Mam nadzieje, ze do konca przyszlego tygodnia dostane wszystko spwrotem.
No i jeszcze taki maly UP kupilem zaplon MVT Premium :D
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Derbi Senda SM”