Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Senda DRD Pro by buli

Buli zdradź mi troszke tajemnicy i pokaż foto soczewki ! Proszę ;D Bo ja szukam i nie moge znaleśc odpowiedniej ;( będę bardzo wdzięczny! =D

Wito długa, ciekawa i dobra historia :
Zamówiłem na Mielochu wał do nowego silnika Top Racing Evo NG. Złożyliśmy wszystko ładnie, na cylku Airsala, wszystko ładnie na sucho chodziło no to co, wkładamy i odpalimy :)
Przy odpalaniu, w pewnym momencie tak zaczął ciężko chodzić. No to co, rozbieramy :D
No i tak o to się pogięła korbka, tłok uderzał w głowicę bo korba była za długa ;/ nie wiem jakim cudem, błąd fabryczny lub coś ale reklamacji nie uznali ;/

Norek15 kolor będzie czarna perła jednak i oryginalna okleinka w kolorze szarym z żółtymi napisami, żółte paski na koła i to wszystko :)
Mi się ta lampa nie podoba dlatego ją zmieniłem :D
A co do plastików, to dostać je graniczy z cudem :D

icor soczewki jeszcze nie mam u siebie więc nie zrobię Ci foto, jak tylko dostanę to zrobię duży up bo się troszkę pozmieniało :)
Obrazek

Ooo , to współczuję stary ; / Tyle kasy w pipeć poszło ; /

No nic , ale i tak Senda się ciekawa szykuje ; D Chcę zrobić temat o swojej Sendzie , ale wkurzyłem się bo robiłem już na dwóch forach : senda.pl i senda-forum.pl i niestety nigdy nie zapisałem treści posta i oba fora padły ; /

znalazłem tu parę starych fot, wieczorem wybiorę się żeby zrobić jakieś nowsze ;)
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]

No i jestem zajebiście zadowolony bo zakupiłem przed chwilką gąbkę fatbar ProTapera Rockstar :D
[ Link do obrazka ]
Ostatnio edytowny przez 1 buli; łącznie edytowany 9 razy
Obrazek

Zmniejszaj na przyszłość zdjęcia : 800x600, lepiej się ogląda.

Muszę powiedzieć, że nieźle dojebałeś tą śliczną białą sendę. Z reszta na nowym malowaniu też widziałem jakieś większe rysy. Chyba trudne początki masz z motorem, dużo gleb.

Ale to twój motor i ty o niego dbasz jak uważasz.

Pozdrawiam.

Fotki zaraz poprawię a teraz małe sprostowanie co do tego co napisałeś ;)

Ta Senda nigdy nie miała ładnego lakieru. To nie jest nowe malowanie, zdjęte są tylko naklejki i wstępnie poklejone plastiki. Trudnych początków nie mam i nie mam dużo gleb ;)

Motor jest na razie w 10% zrobiony na taki jaki ma być :D
Obrazek

Spoko, spoko. Na dwóch pierwszych zdjeciach wygląda świetnie.. na innych widac, ze zdjąłeś naklejki i troche szpachlu, a teraz z tego co wiem to jest czarna, tak?:D

Czekam na efekt końcowy. Co do Twoich projektów, to ten czarno-biały - zajebisty !

No w przyszłym tygodniu odbieram czarno białe plastiki od lakienrnika ;)
Napisze już co mam w domu :
-handbary Zeta czarne
-killswitch
-kierownica fatbar ProTaper złota
-gripy Renthal czarne
-osłonki na gripy ProTaper
-plastron od YZF biały
-oryginalne lusterko lewe od DRD
-błotnik TNT (ten na fotach) i Acerbis SM
I to narazie tyle ;) W przyszłym tygodniu poskładam wszystko i dam foty :D

Wzoruję się na tym samym co dał icor :
[ Link do obrazka ]