Znaleziono 8 wyników

Jaki wydech

Witam szukam wydechu do derbi sendy: Airsal 70 sport Gaźnik 21 W przyszlosci mam zamiar jeszcze coś porobić żeby mocy więcej było i możliwe że jeżeli airsal się zatrze to jakiś cylek 80 i chce żeby już wydech był na przyszłość dobry najlepiej żeby 800zl nie przekraczał ale jeżeli będzie wart swojej ...

Wydech

Witam mam pytanie czy wydech giannelli enduro będzie git do airsala 70 sport z gaźnikiem 21 reszta seria i czy w przyszlosci byłby git do jekiegos cylka 80 na fajnym secie?
I proszę o podanie jakiegoś innego wydechu który by dawał więcej mocy niż ten

Kosz sprzęgłowy

Witam mam problem z klekotaniem na luzie lecz gdy użyje sprzęgła ustaje już rozmawiałem z mechanikiem i mówi że rowki na koszu sprzęgła się wyrobiły i pytanie do was czy można to spiłować tak żeby to wyrównać i będzie to działać?

Nie wiem czy to robi różnicę ale silnik d50b0

Okleina

Witam szukam okleiny do mojej derbi niestety nie mogę znaleźc nic co by pasowało więc tu proszę o pomoc w znalezieniu jakiejś która by pasowała
Model to dokładnie Derbi senda drd evo 50 sm limited edition 2008r.

Zamiennik licznika do derbi

Witam jakis czas temu kupiłem derbi sende drd evo 50 sm 2008r. Z uszkodzonym licznikiem i jak patrzę na ceny nowych to się łapie za głowę więc czy są jakieś zamienniki do tego modelu?
Teraz jest licznik elektryczny, ale mogę wstawić inny byle dobrze pokazywał prędkość.

Wyszukiwanie zaawansowane

cron