ScooterkingZ nie polecam!

Chciałem tylko uprzedzić wszystkich o zaistniałej sytuacji z sklepem ScooterKingZ. Mianowicie, zamówiłem w środę (tj. 31 maja) kilka części. Liczyłem się z tym, że mogą nie przyjść do piątku, chociaż sklep zapewnia, że jeśli produkt jest ,,dostępny'' (a był i jest) to cała akcja powinna trwać max. 2 dni. Dzisiaj jest wtorek, części jak nie było tak nie ma (żadnego maila nie dostałem). Po kontakcie telefonicznym dowiedziałem się, że części DOPIERO do nich przyjdą i że do mnie przyjdą prawdopodobnie w piątek, ale nie są pewni. Także nie polecam tego sklepu, zamawiałem już z Mielocha, Smugi i przesyłka zawsze docierała do mnie max. po 3 dniach. Także nie polecam, gdyby ktoś chciał kiedyś u nich coś zamawiać :)
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
mK. (6 cze 2017, o 19:42)
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D

Re: ScooterkingZ nie polecam!

Niestety mnóstwo sklepów pracuje w takim systemie. Wszystko dostępne na stronie, a gdy klient zamawia to dopiero ściągają z magazynów by nie ponosić dodatkowych kosztów -.-
I to jest właśnie najgorsze... Chociaż zamawiając korbe która była dostępna, ale na zamówienie w Smugi Moto musiałem czekać tylko 5 dni roboczych, a tu wszystko dostępne i od zmysłów odchodzę... Nie dość, że Sendy zawodzą to jeszcze sklepy lecą sobie w... bambuko :/
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D