Roztrzygnięcie konkursu, przedstawienie prac + głosowanie.

Dziś do godziny 20.00 otrzymałem 5 prac - czyli niezbyt satysfakcjonujący mnie wynik. W związku z tym, ja zaprzestaje organizowania konkursu z przyczyn oczywistych. Może pomysł nie był trafny? Jeśli macie ciekawe pomysły to piszcie na PW, może akurat coś mi się spodoba i się coś zorganizuje. Tymczasem, dla kilku osób nie mam motywacji i chęci aby tracić cenny czas przed monitorem.

Do konkursu przystąpili użytkownicy - Bartek, adsun, kubulak, SendaR01, kwaq.

A oto ich prace:

Bartek
[ Link do obrazka ] adsun
[ Link do obrazka ] kubulak
[ Link do obrazka ] SendaR01
[ Link do obrazka ] kwaq
[ Link do obrazka ]
Wszystkim wielkie dzięki. Chciałbym wszystkim dać VIPa, ale niestety reguł nie można łamać.
Moim faworytem jest adsun i to właśnie na niego oddaję swój głos.

Reszta głosów to pozostali ''kolorowi'' - każdy może oddać jeden głos w tym temacie. Po kilku dniach wyniki będą jasne.

Pozdrawiam.

Re: Roztrzygnięcie konkursu, przedstawienie prac + głosowani

Fajnie że chociaż kto ktokolwiek przystąpił do konkursu.

Co do loga.
Wszyscy mówią Adsun, natomiast ja uważam że jest zbyt mało czytelne.
Najbardziej jednak dla mnie czytelne jest logo Kwaq'a z tym że brakuję mu czegoś ;) Jest zbyt puste.

Moimi faworytami są Kwaq i Adsun z tym że w obu pracach musiały by być zrobione poprawki.

hmmm nie wiem czy ja nie załapałem czy inni nie załapali ale dla mnie logo to coś czym jest jakiś produkt oznaczany i nim reklamowany, czyli powinien być chwytliwy i kojarzyć się nam z tym produktem, ja jak myślę senda to od razu przed oczami mam kocie czy :) Hmm... np koszulka z takimi kociakami na piersi plus z tyłu napis Senda.pl wyglądała by super, natomiast prace chłopaków niewątpliwie są bardziej wypracowane, wymagały większego zaangażowania, lecz w małym formacie nikt nic nie zobaczy... To jest moje zdanie swego muszę bronić i serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników :D
[ Link do obrazka ] Histria mojej Sendy ---> viewtopic.php?f=34&t=4269

Mi osobiście żadne logo nie przypadło do gustu w 100% , Logo Bartka byłoby fajne , gdyby te litery były inne , ciekawsze , z jakimś efektem ...

A tak oddaję głos na logo którego autorem jest kwaq , jest bardzo proste i uważam , że każdy mógłby wydrukować sobie kilkanaście takich naklejek jak te logo , i porozklejać je w zupełnie dowolnych miejsach , gdzie przewija się sporo ludzi .... Np. gdzieś w autobusie , jako doklejka do czyjegoś , wielkoformatowego plakatu wyborczego , na drzwiach supermarketu itd ....
Everybody lies . [ Link do obrazka ] BP: http://bikepics.com/members/komar666/ [ Link do obrazka ]

Powiem tak,
Praca Adsuna jest najlepsza, ale szczerze mówiąc takiego logo forum bym osobiscie nie zrobił,

Pomysł bartka jest dobry, a nawet bardzo dobry, tyle że wykonanie słabe jak widać, powiem że gdyby było troszkę bardziej dopracowane to może by coś z tego było, także mój głos oddaję jednak na Adsun'a

Gdyby nie to, że nie mam aktualnie sprawnego PC'ta to pewnie też bym się pobawił w PS, no ale cóż... może kiedyś będzie jeszcze podobny konkurs :)

3 do 2 dla Adsuna / Borek.
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

Adsun ! , jakkolwiek można by popracować nad kolorystyką , co jednak też jest uwarunkowane tym na czym logo ma istnieć w,, realnym życiu ".Forma mi pasuje bo przypomina loga klubów moto ,chociaż z pełnym indywidualizmem .Myślę ,że to najlepsza baza z podanych ,może gdyby nie wakacje byłby większy odzew na konkurs .