Re: Rieju RR by Maniek

klamka(rączka prawa) hamulca .
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Dawno Dawno nic tu nie było pisane o moim SM . ;p . a wiec w tym czasie się dużo działo , ale nie będę tego opisywał bo mi się nie chce . W ostatnim czasie kupiłem wydech arrowa nowy regulator napięcia , nowy stator , cylek kompletny z tłokiem itp. (tec kit 50cc) , dysza w gaźniku 85 . wypolerowałem ranty . i pomalowałem trochę . Obecnie motorek jest na sprzedaż ( przegląd na 2 lata jeszcze bo wczoraj robiłem i ubezpieczenie na pół roku jeszcze jest) cena to 3500 do nego . [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] nie wiem czemu ale podoba mi sie wyjątkowo to zdj ;D
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] dzisiejsze fotki ;P.
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Jak był oryginalny filtr powietrza to tego nie było bo miał dużą puszkę ;]
Lewa w górę chłopaki !

Sprzedany, do zamknięcia temat . :D
Lewa w górę chłopaki !