Re: Rieju RR by Maniek

Ehh. Zlamiłeś sprawę, już zniżyłeś się. Brak honoru Rieju RR.

Ehh, ale Ty jesteś głupi, pokaż lepiej swoje a nie kozaczysz jakie to słabe. Zrobił jak chciał i się w to nie mieszaj.
-------------------------------------------------

Rieju RR *Sport Edition* '07

[ Link do obrazka ]

Zawsze miałem sentyment i zawsze te "jeju" mi się podobało ;D pierwsze moto jakie miałem na oku do kupienia :) To co w nich podziwiam to to, że są takie bycze :) Co do twojego projektu ta zieleń fajnie się zgrywa z czernią, ale... no właśnie ale mi czegoś w tej czarnej otchłani brakuje, jakiegoś stickera ? I te lagi kolor ten troszkę odstrasza, że tak to ujmę jest on "sraczkowaty :( )
mógłbyś pomyśleć nad jakimś metalikiem i jeszcze raz je zrobić, tak to super pięknie.

Murikadisfnsdjfas czy jak Ci tam... poniżej też jest temat z jak, że żałosnym twoim postem który został na dodatek jeszcze odkopany ale to szczegół... Wiemy, że twoje Rieju będzie kipieć zajebistością, ale nie musisz tego tak rozgłaszać. Mógłbyś też się hamować ze swoimi poglądami bo to raczej nie pierwszy twój raz, pozwoliłem prześledzić twoje wszystkie posty i no cóż...
Przepraszam wszystkich za tak wielki OT, ale nie lubię czegoś takiego co reprezentuję sobą w/w osoba czyste buractwo.

No, bardzo ładnie napisane. Masz plusa :P
Za ten post autor otrzymał podziękowania od:
buli (27 cze 2011, o 00:14) • YoMaMa (27 cze 2011, o 10:58) • Theqkash (28 cze 2011, o 15:30) • Kama (13 wrz 2011, o 07:38)
[ Link do obrazka ] Pomogłem ? Nie żałuj plusika.

Tutaj nie chodzi czy ktoś Cię zrozumie czy nie, zakładasz konto na tym spoko forum i od razu bez pokazania twojego sprzętu krytykujesz Rieju kolegi w które włożył tyle czasu i wysiłku a czy twoje Rieju będzie takie super to się okaże jak nam go zaprezentujesz , bo ja też mogę sobie powiedzieć że mam najlepszą r1 w Polsce a tak naprawdę jej nie mam pozdr.

Kolega Murisrakaasidjasjkfhaks już raczej tu nie napisze..
Nie oglądaj się za siebie bo nie będziesz widział tego co jest przed tobą. LWG chłopaki jeździmy za tych którzy walczą na niebieskich autostradach

Dzięki za uszanowanie mojej pracy ;] można powiedzieć że zimę miło spędziłem w garażu :) i w około 1000 'dolarów poszło ale nie na darmo :P bo teraz to jakoś wygląda lepiej :) . Mam plany włożyć jeszcze raz tyle na mechanikę :d . Teraz wygląda tak samo tylko na osłonie od łańcucha jest Stickerbomb i na zadupku koło śrub lakier odpada ;/. Zdjęcia będą jak czas i aparat się znajdzie :)
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

rozkazujesz mi ?

..haha :D
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

nie mam czasu teraz ;/ ;) ..praktyki
Lewa w górę chłopaki !

pada ;/ . Kolejną klamkę złamałem ;/ :). w czwartek w burze wracałem
Lewa w górę chłopaki !

No ;/ . Wkurzyłem sie bo przedni błotnik porysowałem i tylny boczek razem z zadupkiem ;/ do tego klamka od hamulca poszła ;/ kiere już wyprostowałem :), ale juz zamówione razem z dyszami :) . Teraz urodziny bede miał to cos bedzie sie dziać :P . Może dam foty na wieczór . Przed zakrętem hamowałem i za mocno troche przycisłem tylne koło zablokowało przez pół zakrętu bokiem pocisłem a później wyprostowało i odbiło mnie na drugą strone ..a tak szybko sie działo że nie mogłem nic zrobic normalnie jak na lodzie ;/ :P a były upaly przez pare dni a tu nagle burza i masło na drodze ;/ .
Lewa w górę chłopaki !

Się zdarza, raz też wracałem w deszczu i zaliczyłem szlifa, ale to jeszcze innym moto. Ogólnie deszcz bardzo zdradliwy dla jednośladów.
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91