Re: Pytania o konfigurację setów oraz "zgrywanie" się części

Witam. Mam zamiar zrobić silnik pod 70ccm Sport/Racing

1.Wydech Conti Chr (już mam)
2.Wał Top... Taki będzie dobry? http://www.shop.mieloch.pl/wal-korbowy- ... 5967.bhtml --- Trzeba wymieniać łożyska? :)
3.Cylinder.. Airsal Sport 70ccm? podobno słaby tłok. Prosze o opinie. A może racing 50/70ccm? Airsla? Lub jakis MK hand made (mało osiągalne)
4.Gaznik 17.5 (raczej zostanie)

Króciec bd. musial wymieniac? :) I łożysyska na c4? Na wale?
[ Link do obrazka ] Nie ma rzeczy niemożliwych, jest tylko brak AMBICJI!

Łożyska c3. Wał ok, cylinder spoko, tłok w Airsalu słaby? To wkładamy między bajki. Szału nie robi, bo czego możemy spodziewać się po odlewanym tłoku, ale jest przyzwoicie wykonany i nie puchnie w miarę. Króćca nie bedziesz musiał wymieniać, jeszzce zależy jaki masz.
Tuning 2T. Doradztwo i usługi:
-portingi cylindrów
-flow karterów
-obróbka tłoka
-szlif cylindrów
[ Link do obrazka ]

Jak nowy wał to i łożyska nowe. Króciec seryjny to musisz sprawdzić ile tam mięsa jest, jak sporo i da się to rozszlifować to do dzieła, chyba, że się nie da lub Ci się nie chce to kup. Dobrze, Airsal 70 Racing ma Vertexa, i co w związku z tym? Vertex lepszy, ale fabryczny airsalowski też jest w porządku.
Tuning 2T. Doradztwo i usługi:
-portingi cylindrów
-flow karterów
-obróbka tłoka
-szlif cylindrów
[ Link do obrazka ]

Witam wszystkich chciałbym prosić was o pomoc bo planuje w najbliższym czasie stuningować sobie moją maszynę :) czyli derbi gpr 50 z 2010 roku ale szczerze nie znam się jeszcze na tym i tu do was prośba co polecacie by mój gpr miał lepszego kopa no i prędkość maksymalna jaki cylinder, wydech, gaźnik itp. i co najlepiej najpierw montować. Aktualnie nie mam jeszcze na to funduszy, ale uznajmy że mam od 1 tys do 1,5 tys co polecacie. Jeśli by to nie było dla was problemem prosił bym o linki do ewentualnych części.
Z góry dziękuje
Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”