Przestała odpalać....

Witam,mam problem. Otóż w poniedziałek przełożyłem gaźnik z 17.5 na 21 z powrotem i wyregulowałem ale jako że ciekło mi troszkę z komory pływakowej. Użyłem sylikonu jako chwilowe rozwiązanie. W poniedziałek wszystko super. We wtorek zrobiłem może 2km spokojnie. Przycisnąłem mu niby normalnie potem spokojna jazda,wolne obroty dziwnie wysoko. Jadę dalej dodaję gazu a tu buuuu. Dojechałem do domu dodając lekko gazu. Rozebrałem. Wyczyściłem chyba z całego sylikonu sprężonym powietrzem w puszce. Założyłem zalałem. Kopię kopię i nic.
Dzisiaj znów wyczyściłem gaźnik i to już lepiej nie dałem rady,każdy otworek każda dyszka. Poskładałem z kolegą. Zalałem. Chwila kopania nic. Na pych niby załapie ale strzela w wydech i za niskie obroty,gaśnie. Próbowałem z filtrem,bez filtra. Iska jest,kompresja wzorowa.

Senda 70 sport na EBSie. Co to może być podpowiedzcie bo nie mam głowy co to może być:/
Sprzedam:
-Lampę przód w bdb stanie na 2 halogeny w stylu plastrona z grafiką carbon (40zł)
-Półkę lag 36mm w db stanie za grosze :)

Re: Przestała odpalać....

Ale jak go sprawdzić? Iskra jest. Wcześniej chodziła idealnie i nie wiem o co chodzi. Co zrobić?
Sprzedam:
-Lampę przód w bdb stanie na 2 halogeny w stylu plastrona z grafiką carbon (40zł)

odkręcić pokrywę magneta, 3 śruby na klucz 8 . potem ściągnąć wajchę zmiany biegów. wtedy masz dostęp do magneta. mi ostatnio wywaliło klin i zapłon się przestawił.

a i jeszcze kluczowe pytanie. zamieniałeś raz jeszcze gaźniki ?? bo najlepiej cofnąć się do działającego rozwiązania.

Kupiłem ją na 21 potem zmieniłem na 17.5 wróciłem do 21 tylko wyregulowałem i latała tylko mój głupi błąd z tym silikonem i przytkało gaźnik. Pogrzebałem jeszcze trochę i senda chodzi. Zła przerwa na świecy która przestawiła się przy wycieraniu jej szmatką. Zrobiona i wszystko wróciło do normy a przy okazji dowiedziałem się że mam membranki carbonowe malossi :E
Sprzedam: