Problem z chłodnicą..

Mam taki problem z chłodnica -a mianowicie wlałem nowiutki płyn borygo do chłodnicy - po kilku godzinach jazdy płyn zrobił się jak kawa z mlekiem a przy wlewie zgromadził się osad z pianką. W cylindrze to samo jak zdjąłem jest osad na ściankach i piana - nie wiem czy się gdzieś z czymś miesza czy co.. Płukałem już chłodnice kilka razy tak samo cylinder i nie pomaga potem jak spuszczałem płyn był przezroczysty z osadem ;/ Co to może być?

Re: Problem z chłodnicą..

Uszczelki pompy wodnej mogły pójść . Dużo osób na CPI ma ten problem
Lewa w górę chłopaki !

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego" na widok motóra, byny w żyłach, i zapotrzebowania na adrenaline.

Jeśli jest jak piszesz, że z płynu zrobiła się kawa, podejrzewam że poszedł Ci simering na pompie wody. bo płyn zmieszał się z olejem silnikowym
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

Co ma piernik do wiatraka?
nie widzę powodu dla którego zatkany gaźnik miał by wpływ na układ chłodzenia Silnika...

Jak palił ciężko to uszczelka pod głowicą może Ci poszła,
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

Oczywiście że gaźnik nie ma wpływu na chłodzenie - ale wcześniej pisali czy kopcił lub palił ciężko -wiec odpisałem że nie kopcił mocno ale ciężko palił-ale to była wina zapchanego gaźnika... =) - fakt uszczelkę pod głowicą zmieniłem bo była poszarpana trochę- możliwe że anuluje to wszystkie problemy- na razie nie wiem ponieważ czekam na impulsator nowy .