Re: problem kierunki

Maja jakby takie 'klipy' nie wiem jak to wytłumaczyć :P
Ja miałem to samo, to to co jest na kierunkach wywaliłem i normalnie 'związujesz' kabelki :P
Obrazek

jeśli końcówki nie pasują to przylutuj je poprostu i zaizoluj koszulką termo-kurczliwą,
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580

Maja jakby takie 'klipy' nie wiem jak to wytłumaczyć :P
Ja miałem to samo, to to co jest na kierunkach wywaliłem i normalnie 'związujesz' kabelki :P

A te klipy zdjąć z kierunków revo czy seryjnych kabelków?:P

Taka robota,to nie robota.Polak zawsze tak zrobi.Związać dwa druty ze sobą i jest super.Jak chcesz żeby po czasie ci nie przestały świecić.To poucinaja te końcówki,zlutuj kable ze sobą uprzednio,zakładając koszulke termokurczliwą.I będzio ok.To nie komarek żeby takie coś robić.
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

A czy twoim sposobem nie łączysz kabelków ? Robisz dokładnie to samo a czy zlutujesz czy nie to twoja sprawa i nie ma to żadnego wpływu na nic. -,-

Jak chcesz do porządku to się lutuje.To ma działać a nie że za chwile odlecieć;/
Było Komar 232 1965r-->Czajna skuter 2009r.-->Derbi gpr NUDE 2004r--->peugeot XP6 2007r--->HONDA NSR 125 R 98r-->VIRAGO 125 98r.V twin;] & BOOSTER SPIRIT 96r

Sądzę, że wszelkie kwestie zostały już w tym temacie wyjaśnione...

Zamykam
Serwis i naprawa motorowerów
m.in Derbi! Szlify cylindrów,tuning silnika, remonty, naprawa instalacji elektrycznej! Od wymiany świecy po remont całego motora!
Śląsk Cieszyński, Zebrzydowice
GG. 9083189. tel.798 053 497
w sprawach forum pisac na PW

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Der ... a_R/116580