LINKI KODUJEMY W BBCODE URL !
Niestosowanie bbcode wiążę się z przeniesieniem tematu do kosza, bez wcześniejszego upomnienia

Kod: Zaznacz cały

[URL]LINK[/URL]

Re: Poradnik: Jak podłączyć przerywacz kierunkowskazów.

Siemka. Mam takie pytanie. Jak sprawdzić czy przerywacz działa ?

Ja próbowałem tak :

Podłączyłem jeden kierunkowskaz (kabel) do przerywacza a na drugie wejście dałem kabel prosto z akumlatora.. wtedy powinien mrugać ?? ... bo ku mojemu zdziwieniu świeci migacz.. tyle że słabiej i nie mruga ;/

Prosze o szybką odpowiedź gdyż jeżeli przerywacz jest spalony to musze Wpierd*lić koledze sprzedanie mi zepsutego przerywacza. ;]
" To nie ma jeździć ... To ma zapierda*ać :) "

Tylko jeśli jest to mechaniczny i pewnie samochodowy to on powinien mieć obciążenie ok 2x21W+10W+5W (56W) optymalne dla samochodu. Jeśli byś miał elektroniczny to on by pracował nawet pod obciążeniem 20W. A z tym mechanicznym to będzie różnie jeszcze jak za małe obciążenie będzie miał to pochodzi tydzień i się spali. A co do sprawdzenia to najlepiej dać obciążenie 2x21W
Dragon
Pomogłem? Daj "+"
Kupie:
-Gaźnik sportowy Dellorto PHVA 17,5 lub 19
Obrazek
Obrazek

Witam, dzisiaj podłączałem sobie kierunkowskazy. Zanim zajrzałem pod owiewki kupiłem kierunki i jakiś przerywacz elektroniczny 2 pinowy od jakiegoś skutera. Kiedy odkręciłem plastiki zobaczyłem że mam nie oryginalny regulator chyba 5 pinowy a oryginalnie jest 6 pinów i obok niego przerywacz. Myślałem, że mam oryginalny regulator w którym spalił się przerywacz dlatego kupiłem oddzielny. Tak że wystarczyło wymienić przerywacz i po sprawie :) a poradnik jest bardzo dobry :) pozdrawiam

"Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz, więc uważaj !" - Macca Squad :*

podaj link jaki przerywacz
i wyciągnij żaróweczkę od kontrolki kierunkowskazów i zobacz czy wtedy migają - bo tu jest tzw. sztuczna masa robiona dlatego świecą wszystkie odłącz żaróweczkę i sprawdź jak będzie działać to napisze Ci jak zrobić żeby nawet żarówka działała
Dragon
Pomogłem? Daj "+"
Kupie:
-Gaźnik sportowy Dellorto PHVA 17,5 lub 19
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tutoriale & poradniki”