Słaby vmax

siemka, problem polega na tym że moja denda ma słaby vmax ale bardzo dobry zryw, na 12/53 leciała mi 80km/h, no ale już na 14/53 jedzie tylko 83-85 z wzniesienia, a start nadal ma bardzo dobry.
koła 21/18
gaźnik pwk 24 dysza 120
airsal 70
wydech jakiś giannelli z rezo 8-12

noi co tu jeszcze zrobić żeby to się bardziej bujało

Re: Słaby vmax

co do przebiegu to dokladnie nie powiem bo prędkościomierz kaput ;p, ale ogolny stan cylindra jest bardzo dobry, ostatnio przy wymianie uszczelki pod głowica nie zauwazylem zadnych rys poza tymi honowniczymi, pierscienie też dobre, nie przepuszczają nic z tych rzeczy. airsal aluminium oczywiscie,

Jedyne co mi przychodzi do głowy to że dyfuzor go w jakis sposob blokuje, jeszcze jakby ty był jakis gianneli enduro czy cuś, a jedyne co sie dowiedziałem to że ma rezo 8-12, może jakis stary typ. Bo co do przyspieszenia jak i mocy to jestem naprawde bardzo zadowolony, nie wiele odstaje od 125 aprili z tym starszym rotaxem, oczywiscie na przelozeniach 12/53, ale na vmax apka odjezdza daleeeko

Jeszcze dodam ze mam seryjne sprzeglo które ślizga od czasu do czasu, ale do vmaxa raczej to nie ma znaczenia.

Być może za duży gaźnik pod Airsala 70,też kombinowałem z Motoforce 24mm na luzie dużo lepiej silnik się wkręcał niż na Dellorto 21 ale podczas jazdy gorzej było regulowałem go dyszami i iglicą i nie udało mi się go wyregulować.

Jeszcze sproboje się pobawić, ale tak jak mówię, na 12 do końca ładnie się wkręca

Dodano po 4 godzinach 7 minutach 36 sekundach:
Mam nagranie predkosciomierza wraz z dźwiękiem jak to jedzie, jechalem pod lekkie wzniesienie noi byl rowniez koniec drogi to nie ciągnałem sendy do końca wiec na filmie tylko taka prędkość, można coś z tego wywnioskować? ;/

link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=b0QERgpKfPQ

dzis posiedziałem troche na internecie i znalazlem info na temat mojego dyfuzora, jest to dyfuzor który był montowany oryginalnie w sendach R50 z rocznika 96-98, nie wiem czy mieli wtedy jakąś współprace z gianneli czy coś, ale sie dowiedzialem tyle. Sądząc że był to oryginalnie montowany dyfuzor to raczej do najlepszych nie należy.