Re: Co sądzicie o tym sprzęcie, czy jest wart tej ceny ...

szahrajj pisze:Moja dziewczyna planuje zakupić sobie pierwsze moto do nauki jazdy głównie po lekkim terenie, będziemy jechać oglądać tą sende: http://sprzedajemy.pl/derbi-senda-okazja-nr42106507

Co o tym myślicie? Mamy do niej ponad 250km więc szkoda by było gdyby się okazało, że coś z nią jest nie tak.
W zasadzie wygląda dobrze jak na ten rocznik, ale wiadomo, że wygląd ma się nijak do stanu technicznego. Więcej chyba nie da się o niej powiedzieć. Najlepiej jakbyś zapytał gościa o kompresje i będzie wszystko jasne. Chociaż ja uważam, że na taki ,,gruz" do rozpoczęcia zabawy by się nadawała.
Za ten post autor Arek50cc otrzymał podziękowanie:
mK. (21 cze 2019, o 16:32)
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D

Cześć, mam w planach kupić motorower na AM i zastanawiam się nad tym:
Właściciel powiedział że osoba, która jeździła miała szlifa i przestała jeździć. Tutaj jest link do ogłoszenia + kilka zdjęć.
https://www.olx.pl/oferta/derbi-senda-CID5-IDFdTS5.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Napiszcie proszę czy was jest warta tej ceny oraz co ew. Będzie trzeba robić.
Za ten post autor Spimiki otrzymał podziękowanie:
Xxx111 (43 min temu)

Witam, mam zamiar zakupić Derbi sendę i mam obecnie 2 na oku

Derbi senda x-treme drd sm 2014r - 4300zł
wygląda mi na oryginalny cylinder (nadal zamontowany podajnik oleju) i jedyne co zmienione to wydech na firmy leovince a dokładnie model V6 (a przynajmniej tak wygląda)i kierownica na akcesoryjną. 17873 przebiegu (nie wiem czy licznik elektroniczny jako ostatnią cyfrę pokazuje metry czy nie), ogłoszenie ma prawie miesiąc. mam do niej ok 130km

i

Derbi senda xtreme sm 2011r - 4700zł
Pełna seria, według właściciela nawet jeszcze nie odblokowana, 17kkm przebiegu, uszkodzony prędkościomierz, ogłoszenie dość nowe więc myślę że można sporo ugrać. mam do niej ok 60km

Jest ktoś w stanie doradzić mi czym różni się wersja drd od zwykłej za wyjątkiem tylnego wahacza (w drd jest coś na wzór prolinka a w zwykłej normalny wahacz) i zawieszenia z przodu (w drd grubsze lagi). I czy można bez większego problemu przełożyć do przodu koła 21" (chcę z sm zrobić bardziej enduro a wersji fabrycznych enduro nie ma zbyt wiele w okolicy). I czy ewentualna modyfikacja licznika jest problematyczna czy nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”