Senda podczas jazdy zgasła i za nic nie chciała odpalić :(

Siema, tak jak w temacie moja DERBI SENDA DRD SM RACING 2012r. podczas drogi do szkoły ( jakieś 4 kilometry od domu) zgasła podczas jazdy i tak dojechałem do skrzyżowania i na pobliskim parkingu próbowałem odpalić dużo razy na kopniaka ale nic z tego i potem 5 minut bawiłem sie na popych ale na darmo. Zostawiłem ją na podwórku u znajomego. Wieczorem pojechałem z autem i zapasem nowych świec ( myślałem ze to kwestia świecy ) wymieniłem ale nadal nic , co kilka prób odpalenia senda strzelała chyba z wydechu. Złapałem sie auta i tak przejechałem połowe drogi ale na ostatniej prostej gdy byłem troche rozpędzony puściłem się , wbiłem bieg i senda odpaliła i dojechałem nią do domu. W garażu troche posiedziałem i niby ok było , na drugi dzień odpaliła z kopa troche pochodziła i potem zgasiłem i wróciłem do haty. Dzisiaj żadnych oznak życia ani popych ani kopniak :/ Co to mogło się stać ? wcześniej jeździłem całe 1,5 roku bez większych problemów... dodam że coś z prądem jest bo akumulator jest sprawny klemy , kable niby też ale po przekręceniu kluczyka nie świeci się tylnia lampa, światło przednie bez obrotów przygasa i klakson działa strasznie cicho ( wymieniłem wczoraj na nowy i nic ) nie wiem czy ma to jakiś związek z tym ale wolałem napisać ;) proszę o pomoc sendziarze :P

SET:
Airsal 50 alu
dellorto 17.5
yasuni
12/65 :D
Pocket bike -> Quad 125cc -> Yamaha Dt 125cc -> Yamaha Aerox 50cc -> Derbi Senda DRD / Honda FMX 650 :D

Re: Senda podczas jazdy zgasła i za nic nie chciała odpalić :(

Może masz przebicie i poprostu nie ma iskry? Chociaż według mnie to ja przytarłeś (kiedy pierwszy raz zgasła), a później zatarłeś tym odpaleniem na pych, ale to tylko przypuszczenia. A co do aku to przednie swiatlo to nie jego sprawka, za to tylne tak. Powiedz mi czy gdy miałeś ja odpalona to kierunkowskazy świeciły mocniej przy wyższych obrotach?
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D

Re: Senda podczas jazdy zgasła i za nic nie chciała odpalić :(

ISKRA JEST DOBRA ;) sprawdzałem
tak , przy wyższych obrotach kierunkowskazy i lampa przednia mocniej świecą ( świeciły jeszcze jak senda odpalała teraz to nie wiem xd ) kiedyś to byłą wina klemy bo się urwała od kabla i nie było ,,+,, ale to zrobiłem i było dobrze przez pare tygodni a teraz coś sie zrobiło znowu :/
Pocket bike -> Quad 125cc -> Yamaha Dt 125cc -> Yamaha Aerox 50cc -> Derbi Senda DRD / Honda FMX 650 :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”