Lagi USD Hm Cre 50

Cześć, z racji z tego że po ostatnim szlifie wygięła się dolna połka lag, postanawiam kompletnie wyremontować swoją maszynę. Posiadam Hm Cre 50 z 2006 roku i mam zwykłe zawieszenie Piaoli 37mm, a z tego co wiem te modele posiadały też przednie zawieszenie USD i chciałbym się spytać czy lagi USD Showa albo Piaoli wejdą tu nie zmieniając zacisków, koła itp.

Re: Lagi USD Hm Cre 50

Obstawiam, że nie będzie pasować ośka (najlepiej jakbyś ją zmierzył). Lagi showa też raczej odpadają, jedynie piaoli albo marzocchi wchodzą w grę, ale w tych drugich musisz zmieniać zacisk. Nie wiadomo jak będzie z tarczą ale po to są adaptery i inne bajery :D Pamiętaj również o sztycy, żeby pasowała!
Pomogłem? Daj +, nie bądź żyła :D

Re: Lagi USD Hm Cre 50

Obstawiam, że nie będzie pasować ośka (najlepiej jakbyś ją zmierzył). Lagi showa też raczej odpadają, jedynie piaoli albo marzocchi wchodzą w grę, ale w tych drugich musisz zmieniać zacisk. Nie wiadomo jak będzie z tarczą ale po to są adaptery i inne bajery :D Pamiętaj również o sztycy, żeby pasowała!
Dobra, a chcąc zmienić koła na enduro (21" przód i 18" tył) dałoby rade dopasować coś od derbi, yamahy? Aktualnie jest przód 17" a tył 17" (nie powiem ci dokładnie jaki rozmiar osi). I czy dałoby się tu wsadzić koła 21" i 18" bez większych zmian?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”