Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda DRD XTREME 2014

Arek50cc pisze:Kurczę... Ona jest taka ładna, że nic tylko sprzedać i kupić coś brzydszego XD Ale z takich drobiazgów to manetki plus jakiś barpad i wtedy już nie masz co robić :zab:
Dziękuje,a planuje kupić jakąś gąbeczkę :D

EDIT:A więc co do rzeczy wizualnych przez tą zimie(tak spadł u mnie śnieg XD) planuje zrobić i co trochę zrobiłem a więc odnowiłem polerkę tłumnika wypolerowałem sety kierowcy i pasażera klamki i ramę żeby było ładne odbicie i oczywiście zadbałem też o małe szczegóły czyli śrubki niby małe rzeczy ale cieszą oko :D
Dexxt

Zajrzyj do mojej Sendy ^^ derbi-senda-drd-xtreme-2014-t34972.html

Ładna senda :D fajne niesptykane kolory bo niby biało czarn ale zielona akcenty pasują świetnie :) ale nie mów że RADICAL jest w PL niedostępny. Radical nie produkuje sam wydechów, ich wydechy to nic innego jak TURBOKIT w różnych wersjach + naklejki RADICAL. Twój to akurat TURBOKIT chrom + końcówka Full Carbon. Oczywiście do dostania w PL:

http://moto125.pl/p/878/1992/sportowy-w ... derbi.html

Podobnie było w przypadku HEBO - pewnie jeszcze kojarzycie tego producenta. Oni też nie produkowali wydechów, turbokit dostarczał im wydechy :P
50cm3 125cm3 lub 250cm3 ? Części do tuningu i nie tylko znajdziesz u mnie w sklepie:
.....:::: www.moto125.pl ::::.....
ZAPRASZAM !!

AdrianRS pisze:Ładna senda :D fajne niesptykane kolory bo niby biało czarn ale zielona akcenty pasują świetnie :) ale nie mów że RADICAL jest w PL niedostępny. Radical nie produkuje sam wydechów, ich wydechy to nic innego jak TURBOKIT w różnych wersjach + naklejki RADICAL. Twój to akurat TURBOKIT chrom + końcówka Full Carbon. Oczywiście do dostania w PL:

http://moto125.pl/p/878/1992/sportowy-w ... derbi.html

Podobnie było w przypadku HEBO - pewnie jeszcze kojarzycie tego producenta. Oni też nie produkowali wydechów, turbokit dostarczał im wydechy :P
a Dzięki :D Otóż nie zgodzę się bo jak sam dyfuzor i jak sama końcówka ma oznaczenia "R" Radicala i nie ma naklejki tylko nadruk no nie potrafię opisać XD
https://www.gearparts24.de/auspuffanlag ... a8808.html
jest tak jak tutaj tylko u mnie na końcówce piszę "Radical Racing" jest tak samo oznaczenie na dyfuzorze jak na tej srebrnej obramówce
Dexxt

no przecież nie będzie tak że kupisz wydech RADICAL na którym będzie pisać TURBOKIT :D zobacz sobie co pisze na końcówce od strony montażu do dyfuzora, wyryte oznaczenia: "R" - radical a obok "TK" - Turbo Kit + numer homologacji: E9, 4398. Widać to na tych fotkach z linku :P ciesze się że jesteś zadowolony z wydechu, nie znam osoby która miałaby Turbokita czy to w 2T czy w 4T i była niezadowolona :D genialne osiągi i dźwięk.
Za ten post autor AdrianRS otrzymał podziękowanie:
Dexxt (21 lis 2016, o 21:08)
50cm3 125cm3 lub 250cm3 ? Części do tuningu i nie tylko znajdziesz u mnie w sklepie:
.....:::: www.moto125.pl ::::.....
ZAPRASZAM !!

AdrianRS pisze:no przecież nie będzie tak że kupisz wydech RADICAL na którym będzie pisać TURBOKIT :D zobacz sobie co pisze na końcówce od strony montażu do dyfuzora, wyryte oznaczenia: "R" - radical a obok "TK" - Turbo Kit + numer homologacji: E9, 4398. Widać to na tych fotkach z linku :P ciesze się że jesteś zadowolony z wydechu, nie znam osoby która miałaby Turbokita czy to w 2T czy w 4T i była niezadowolona :D genialne osiągi i dźwięk.
No dokładnie,ale troszkę głośna z naciskiem na troszkę XD ale to dobrze :D
Dexxt

Smolek pisze:Musiałbyś przerabiać reflektor, żeby h4 weszło. ;)
Ale jakbyś się bardzo upierał, to u nas w Radzyniu w komie są zajebiste żarówki philipsa za 40 zł chyba, nie pamiętam jej oznaczeń.
Ale jeździła taka w gs'ie, a teraz w cbr i jest sztosik, najlepsze h4 jakie miałem.
oo dzięki :D bo właśnie miałem philipsa ale tylko długie miałem a teraz mam jakąś za 13 i niestety żywot się jej skończył dzięki kupie sobie

EDIT: Witam,otóż co się dzieje z sendą ma zdjęte z tyłu plastiki i stoi jak narazie pewnie ktoś zapyta "po co" już odpowiadam ponieważ wpadł mały up kierunki pewnie ktoś spyta także "po co jak miałeś dobre" dlatego że świeciły słabo to ze względu bezpieczeństwa a drugi powód to Panowie o wszystko czepialscy(chyba nie muszę mówić o kogo chodzi ;) ) zdjęcia będą pod tekstem otóż na zdjęciu w którym widać kierunki(patrz zdjęcie1) widać pasek led pod światłem miał być ale stwierdziłem że i tak mocno świeci z tyłu lampa to jednak go tam nie będzie a co przedniego światła będzie z przodu led spokojnie lampy nie zmieniam zostaje oryginał tylko przykleję od góry ledy niestety nie zrobiłem zdjęcia jak to będzie wyglądać jak już będzie zrobione wstawię zdjęcie ktoś myśli pewnie że wiochowo będzie wyglądać no jest w błędzie bo nie,jest tak schowany od góry że praktycznie go nie widać będzie świecił przez te szczeliny przy okazji też lampę będzie się oświetlać ale jeszcze nie wiem czy to będzie do postojowych czy do jazdy dziennej okaże się,a co do kierunków tych strzałek(patrz zdjęcie 3) leżą i się kurzą mam 4szt,i tak dla ciekawskich jak wygląda dyfuzor i końcówka z bliska to wstawiam zdjęcie pewnie gdzieś ostatnie będą a i wybaczcie za słabo jakość oświetlenie słabe,a co do sendy spokojnie stoi w ogrzewanym garażu :) (co do przedniej lampy mam już zdjęcie jeśli chcecie zobaczyć jak będzie wyglądać piszcie to podeśle)
[ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ]
Dexxt