Rekrutacja na moderatora 2018! NOWA EDYCJA

#1
REKRUTACJA MODERATOR'S TEAM SENDA.PL
2018

czas nadsyłania zgłoszeń: nieokreślony

Dajemy Wam szansę na jak najlepsze zaprezentowanie się w formie tekstu, w którym powinniście zawrzeć takie informację jak:

- Doświadczenie,
- staż na forum,
- ilość wolnego czasu,
- wiek.
Wymagania:
- Minimalny staż na forum 6 miesięcy,
- ukończone 16 lat,
- wolny czas,
- kultura osobista,
- pisanie poprawną polszczyzną,
- znajomość regulaminu forum.

Mile widziane doświadczenie w obsłudze skryptu phpbb3.
Za ten post autor mK. otrzymał podziękowania (total 2):
torresik7 (24 sie 2015, o 17:12) • wheelie (2 sty 2016, o 17:25)

Re: Rekrutacja na moderatora [2015]!

#4
Doświadczenie w motorkach typu senda itd. mam dość duże dokładnie znam budowę silnika jak i nadwozia podstawowe usterki z własnego doświadczenia mam opanowane, a jeśli chodzi o doświadczenie w "byciu kimś więcej" niż tylko użytkownikiem, to byłem moderatorem na kilku stronach na fb. Myślę, że mój staż na forum jest wystarczający grubo przekracza 6 miesięcy, jestem w stanie poświęcić ok 2-3h dziennie na "doglądanie" forum, mam ukończone 17lat. Myślę, że moja polszczyzna nie jest aż taka zła, aczkolwiek jakiś błąd wynikający bardziej z pośpiechu niż niewiedzy zdarzy mi się popełnić.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2015, o 14:48 przez Feldark, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli pomogłem daj "+" Motywujesz mnie do dalszej pracy.

MÓJ SX

Re: Rekrutacja na moderatora [2015]!

#5
Witam. Chcę zgłosić swoją kandydaturę. Doświadczenia w prowadzeniu takich stron niestety nie posiadam. Jedynie jakieś skromne FP, za to mam troszkę pojęcia o silnikach 50-250 co myślę, że przydałoby się do pomocy użytkownikom. Co do czasu, jaki poświęcałbym na forum, myślę, że teraz w wakacje zawsze znalazłbym te minimum 2 godzinki (możliwe, że więcej, ale 2h to minimum), a w czasie roku szkolnego 1-1.5h to takie minimum z minimum ;). Staż myślę, że wystarczający, w Maju stuknęły dwa latka. Co do wieku, 16 latek kończę w Listopadzie, ale wydaje mi się, że te 3 miesiące nie robią dużej różnicy. Kulturę mam opanowaną. Błędów w pisowni jako takich nie popełniam, wiadomo, że raz na jakiś czas może się coś przytrafić, ale nie jest to częste ;) .
Ostatnio zmieniony 28 lip 2015, o 14:51 przez Feldark, łącznie zmieniany 1 raz.