Re: Derbi Senda X-Treme R '08

z upików to płyn do chłodnicy borygo haha. :D
tarczki wymienione, od razu lepiej się jeździ, tera idzie jak pies spuszczony z łańcucha.
jutro myślę, że zrobie tą cholerną stopke boczną. Na przyszły tydzien mam jeszcze w planach pozbyć się rdzy z kolanka, i potem zobaczymy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zajechane. :D
Obrazek
Obrazek

EDIT.

dzięki za miłe słowa chłopaki. :((

a więc co w sendzie się zmieniło?
na pewno jest nowe lusterko Stage6 F1, dlaczego? Otóż były mocne wichury, plandeka + wichura = wyrwało mi lusterko.
zmieniłem uszczelke od komory pływaka, troszkę go przedmuchałem, delikatnie dziś wyregulowałem, idzie jak wściekła.
zmieniłem też linke gazu, i nasmarowałem, zdecydowanie chodzi lżej gaz, i bardzo przyjemnie sie jedzie.

tutaj z oberwanym lusterkiem.
Obrazek
Obrazek
uszczeleczki.
Obrazek
i z nowym stejdżem.
Obrazek
jutro z rana jak będę miał czas, to lecę po papiery ścierne, i ściągam rdze z kolanka, bo aż mnie serce boli. :E

No fajna :) Jakie masz opony? Nie chciałbym typowej kostki więc coś takiego byłoby w sam raz. A co do polerki to chodzi o papier ścierny czy coś jeszcze? Najlepiej używać 2000, 2500 i 800?
Derbi Senda Airsal Sport Alu 70cc | Wał top racing high-tech | Gaźnik Dellorto 21" z dyszą główną 90 | Metrakit Thrower + końcówka Yasuni Cross

polerka, zależy czego i jak duże są rysy/rdza.
aktualnie jest Kenda, przedtem był Michelin T66 - według mnie opona do dupy, no ale była z 2002r. Dzięki za miłe komentarze, u Sendy nic się za bardzo nie dzieje, wpadła tylko opona Kenda oraz dętka Duro i został zrobiony mały przelocik, jak przyjdzie ciepło, to na tył wlecą nowe klocki Galfera, no i będę wymieniał łożysko w kole, bo ma luzy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

na fotkach klamka i lusterko patrzy niżej, ponieważ jest zjechany gwint w przełącznikach, ale to też z czasem zrobię. no senda brudna, co tu dużo mówić. :piwo

Wróć do „Derbi Senda R”