Re: Aprilia SX 125

#25
U Apki zadziało się sporo, przez dwa tyg. zrobiłem ponad 500km. Byłem na zakończeniu w Częstochowie, zamówiłem nowy napęd, klocki na przód, oraz muszę się zając regeneracją tylnego zacisku i wymianą łożysk w tylnim kole.
Lampa soczewkowa juz dawno zamontowana niestety nie mam zdjeć, ale jak kto jest zaintereowany to niech sie nie zastanawia, świeci sto razy lepiej niż zwykła żarówka, nie oślepia innych kierowców dzięki lepszej linii odcięcia światła.
Edit : Motocykl mam już ponad 3 miesiące więc mogę o nic conieco powiedzieć. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, rzecz której się najbardziej obawiałem, czyli spalanie nie wiele się różni od motocykli podobnej klasy 4t. W trasie do Częstochowy motocykl spalił 5l jadąc 100-140, czyli tyle samo co Varadero kolegi, na które musiałem sporo czekać. Zawieszenie naprawdę spisuje sie świetnie, oraz co najważniejsze frajda jest niesamowita, zwłaszcza na luźnych nawierzchniach, gdzie na prawie każdym biegu robię powerslidy czy inne kontrolowane poślizgi.
Nie żałuję zainwestowanych pieniędzy w Bixenon, ponieważ teraz jazda po zmroku nie stanowi żadnego problemu, na trasie Łódź-Sulejów raz odpaliłem długie, bo wogołe nie czułem takiej potrzeby. Takie światło o wiele mniej oślepia kierowców jadacych z nad przeciwka dzięki lepszej linii odcięcia światła. Polecam tą modyfikację, każdemu kto narzeka na słabe światła w swoim moto :)
Tu macie zdjęcie jak pięknie oświetla pobocze oraz wszystko przed nami na światłach długich :) [ Link do obrazka ]
cron