Re: HM CRM 125 Derapage RR 4T '10 by Jokero305

Kazek pisze:Brawa za włożoną prace, wygląda świetnie :)

Tak, Audi moje.

twoje czy rodziców? :gwizd:
A jak myślisz xd. Mając 17 lat raczej nie stać mnie osobiście na takie Audi, ale kiedyś się jeszcze dorobię. Póki co mogę pozwolić sobie na porządny motocykl.

Ogólnie to dzięki za słowa pochwały, ale to jeszcze nie koniec prac przy HM. Pozostało:
* Wymienić zniszczone śrubki w ramie
* Wypolerować ranty felg
* Wypolerować wydech (kiedyś)
* Zmienić ten olej, tak jak kiedyś mówiłem. Póki co HM i tak cały czas stoi więc nie pali się z tym, mimo że olej stoi na półce.
* Skrócić śrubki przy osłonie lagi, by ich nie porysować.
* Pomalować stopkę boczną na CZORNO

I na ten moment to tyle. Nagrałem mały walkaround, tylko troche mi się kamera trzęsła na monopodzie. Zobaczymy jak to wygląda po obróbce. Nie spodziewajcie się wielkich zmian, up-ów czy czegoś w tym stylu w najbliższym czasie, bo poprostu nie mam czasu. Wszystkie weekendy mam zaj*bane. Skończy się rok szkolny, wtedy będę mógł spokojnie coś przy niej modzić. Jak macie jakieś propozycje odnośnie zmian- proszę bardzo, jestem otwarty na wasze pomysły.
Tymczasem, STRZAŁA !
Senda 75 Monster->HM CRE 50 Derapage->HM CRM 125 Derapage RR
HM CRM 125 Derapage RR -> hm-crm-125-derapage-rr-4t-10-by-jokero305-t32567.html

Re: HM CRM 125 Derapage RR 4T '10 by Jokero305

Nie ma porównania. Wszyscy "znawcy" i tak przecież powiedzą, że 125 w 4t to szit. Miałem dwie mniejsze biegówki biegówki w 2t, jedna z nich była na dość fajnym secie. Druga, oprócz cylindra Top Performance - pełna seria. Żadna z nich nie ma szans z moją HM - czy to od dołu czy w wyższych partiach. Niebo a ziemia. Większy moment obrotowy robi swoje. Z miejsca wystarczy puścić sprzęgło i motocykl rusza sam bez dodawania gazu. Prędkość maksymalna jaką osiągnąłem to 120 km/h, ale lajtowo pójdzie więcej, bo miałem wolny duży zakres obrotów, a droga się kończyła. Do tego spalanie na poziomie 3,5/100, a nie 6/100 jak w sendzie przy podobnych prędkościach. Ogólnie kozacko. Do tego, na tym wydechu mega przyjemne dla ucha mruczenie i strzały. Kozacko. Ogólnie mega plus dla 4t :)

EDIT

Siemanejro! Pomalowałem dziś stopkę od HM w wolnym czasie. Możecie mówić mi prawie kierowco :v. Zdałem dziś teorię na A1 za pierwszym podejściem, praktykę przełożyli na piątek z powodu pogody. Trzeba mieć szczęście, żeby przy tylu dniach gorąca, akurat na egzamin zaczął lać deszcz. Porażka.

Poza tym skleiłem film, krótko podsumowując to co robię w wolnym czasie :). Wyrażajcie swoje opinie.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6msq-Q8 ... e=youtu.be[/youtube]
Za ten post autor jokero305 otrzymał podziękowanie:
szymix7815 (15 cze 2015, o 15:36)
Senda 75 Monster->HM CRE 50 Derapage->HM CRM 125 Derapage RR
HM CRM 125 Derapage RR -> hm-crm-125-derapage-rr-4t-10-by-jokero305-t32567.html