Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda by Cinek - MALOSSI MHR ?!

No i się nie myliłeś @Kazek :D. Tak, to był airsal 50cc racing, ale został sprzedany, ponieważ potrzebowałem gotówki na regenerację lag :x . Menda już złożona, jeździ jak zła :D. Jeszcze troche carbonu, polerek min. lakieru i w sobote lecę na zlot.
Trochę fotek :) : [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Komentować!
Zapraszam do Husqvarny <3
husqvarna-sm-125-by-cinekk-t35109.html [ Link do obrazka ]

Re: Derbi Senda by Cinek - Świrowanie, stopale i stunty

Dzięki, łapcie troche fotek. Ogarniam już stopale z 10 metry lece i 90 stopni, teraz czas na 180 stopni :D. [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Zatarł [*] [ Link do obrazka ] Śliwa na kole [ Link do obrazka ] No i czas na fotki ze stopali :D [ Link do obrazka ] [ Link do obrazka ] Tadzik i jego gleba xDDD : [ Link do obrazka ] No i Śliwa cygan chciał ukraść kamerkę [ Link do obrazka ] Chcecie film ze stopali? :zab:
No i przyszła paczka: [ Link do obrazka ]

Re: Derbi Senda by Cinek - Świrowanie, stopale i stunty

@MOTOPOLSKA
Hah, do stuntera mi jeszcze brakuje, ale w najbliższym czasie zrealizuje to :D.

@dawid-szozda1998
Dzięki, w tym kartonie była kiera i reszta :D, już wbiłem.

A tu łapcie foty ostatniego upa, czyli Metrakit Thrower, który leci do kumpla: [ Link do obrazka ] Hmmm, na którym wydechu dziś pojeździć? xD [ Link do obrazka ] Ostatnimi czasy zacząłem się bawić starymi częściami z roxa, a właśnie planuje zakup roxa na stunt.. [ Link do obrazka ] Tak chodzi na metrakicie:

Pozdro, komentować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda SM”