Pochwal się swoim Derbi Senda SM na facebook'u!
http://www.facebook.com/SendaPL

opis+zdjęcie

Re: Derbi Senda DRD Limited by Sieniek!

No senda ładna, dobrze odbudowana. ;)
Rumekk pisze:Ale Sieniek naprawdę zrobił najlepszą Sendę w polsce
każdy ma swoje gusta, ale nie można zapominać o sendzie Martynki, arka95k, Donbina, o drd pro emerici, czy też sendach chłopaków z Superdoofusriders, senda Matiego to przecież sztos był zarówno optycznie jak i mechanicznie, biedy tam nie było :D

Re: Derbi Senda DRD Ldimited by Sieniek!

Dzięki Panowie za miłe słowa. Od siebie chciałbym dodać tylko, że aktualnie Derbi znajduje się u Pacza, który pomaga mi z elektryką, której nigdy nie potrafiłem zrozumieć i nigdy nie zrozumie oraz z drugim dolotem do końcówki i to u niego składamy je całościowo. Postaram się dawać jak najwięcej zdjęć, więc myślę że będziecie zadowoleni! :)
MALOWANIE PROSZKOWE, CHROMOWANIE, ALUMINIZACJA PRÓŻNIOWA, ODNOWA WYDECHÓW, ZAPRASZAM!

Spokojnie Adaś, to nie pierwszy raz jak dostawałem od niego zjeby za wszsytko odkąd sie okazało że nie zrobiłem portingu na mapce Sochy. Z całym szacunkiem, ale ja chce mieć coś na codzień i jak na 2T jest w miare elastyczne, a nie piździka który nie jedzie poza rezo. Soche osobiście bardzo lubie i szanuje ale przez takich przydupasów nie mam ochoty na wypowiadanie sie na jakikolwiek temat w tej dziedzinie.
MALOWANIE PROSZKOWE, CHROMOWANIE, ALUMINIZACJA PRÓŻNIOWA, ODNOWA WYDECHÓW, ZAPRASZAM!

Smieszą mnie typowe gimby ktore zalozą 80 do sendy i już sie chwalą jak to im nie bedzie zapie**alac a okazuje sie że nawet nie potrafią położyć instalacji. Dla mnie 80 po tak "profesjonalnym" portingu jak zrobil PENEK GARAGE nie jest mocną jednostką i tego się trzymam. Nie zrobiles na mapce od Macka - twoj problem szczerze je*ie mnie to, a od przydupasów to siebie mozesz nazywać bo Sochę znam kapke dłuzej niz ty i juz nie jeden interes z nim zalatwialem :)
lewando97 pisze:
No tak , mówiłem juz kiedyś , że gdyby była ranga "hejter" miałbyś ją tutaj pierwszy.
Trudno, ktoś tu musi tępić gimbusów ktorzy myślą ze jak mają napis MHR na cylku to są prze ch*jami ;)
Za ten post autor Mati9812 otrzymał podziękowanie:
krzysiu (8 kwie 2015, o 20:09)
~Bikepics!~[/url]
[/color]
Pomogłem ? Daj "+"

Zapraszamy na nasz fp! !https://www.facebook.com/superdoofusriders

Pokaż mi w którym zdaniu powiedziałem że jestem przech**em. Silnik zawsze był na drugim miejscu, MHR jest tylko z tego względu że trafił się okazyjnie tak jak większość części. Narazie to Ty sobie snujesz teorie że nie wiadomo co ja gadam, ja nigdy nie powiedział że to będzie zapi****ać, bo zapi****ać to może 450 moim zdaniem a nie jakieś marne 80 centymetrów sześciennych, jak już mnie jebiesz to miej chociaż solidne argumenty, bo ja starałem sie skupić na optyce. Pozdrawiam i licze że na następny raz przemyślisz za co kogoś krytykujesz :)
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, o 11:27 przez mK., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin forum II - punkt 9.

A co do elektryki powracając, to przykro mi bardzo że jej nie ogarniam. Rozumie za to że Ty jesteś idealny w każdej dziedzinie mechaniki i chwała Bogu za to że możemy oglądać takie wspaniałe talenty, które mają do czynienia z projektami. Zawsze miałem słabość do elektryki, ale bardzo byłoby mi miło gdybyś udzielił porady, a nie pie***ił bezsensowne farmazony jak to ma w zwyczaju typowy cebulak, bo walić to jedno, a pomóc to drugie. Dziękuje za uwage, życze powodzenia bo wole sie już nie odzywać w stosunku do Twojej osoby bo wiem że tacy podludzie jak ja nie powinni nawet pyskować takiemu bóstwu.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2015, o 11:31 przez mK., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin forum II - punkt 9.
Za ten post autor Sieniek71 otrzymał podziękowanie:
Jaro (8 kwie 2015, o 23:52)

Oj Dominiczku aktualnie ciężko z upp'ami bo jestem na etapie otwierania firmy i strasznie dużo czasu mi to zabiera, mam nadzieję że na początku maja będę latał już bezproblemowo, z Derbi w pełni przygotowanym do sezonu :D

Malowanie proszkowe, piaskowanie, szkiełkowanie i aluminizacja próżniowa, być może będą fachowe polerki ale sam nie wiem czy wystarczy mi pieniędzy na polerowanie, bo już i tak cała kasa odłożona na auto poszła się walić a jeszcze mam do zapłacenia za sporo pierdół. :)