Unikat. Senda H `95

Witajcie.

Jak nie trudno się domyśleć jestem Krzychu.
Kupiłem jakiś czas oto tą Sendę, jestem jej 3 właścicielem od nowości - Poprzednik posiadał ją z tego co wiem ok 4 lat.

Senda dosyc zadbana (Pomijajac to, ze elektryka do poprawek)
Pastiki oryginalne, nic nie drutowane i kombinowane.
Mechanicznie stary silnik, niestety tylko 4 biegi.

Cylinder 70cm3, sprzegło tnt, króciec odblokowany + gaznik dellorto 21.
Zwieńczeniem jest wydech Metrakit Thrower.

Teraz pytanie dla was, mianowicie:
-Wie ktoś jak zdjąć całą przednią owiewkę tak, aby mieć dostęp do instalacji?
Jest tam straszny bajzel i wypadałoby to poprawnie popodpinać, poizolowac jak bozia przykazała.
-Jaki to powinno mieć vmax? U mnie jest ok 90-100km/h przy 10 000 obrotów, to dobrze?
-Czy da się wymienić skrzynie czterobiegową na sześcio?

A tak to teraz wygląda, zdjęcie z dziś.
Obrazek
Dziekuje i pozdrawiam!

Re: Unikat. Senda H `95

Zauważyłem że ostatnio coraz więcej na forum tych starszych modeli, nie takie złe, nawet fajne ;) Twoja naprawdę ładnie utrzymana, podoba mi się :D

Nie wiem jak to jest w tych twoich, ale te 100km/h jest dobrym wynikiem, kwestia też przełożeń :D
Obrazek

Re: Unikat. Senda H `95

Przez tą owiewkę wyglada na niewiele mniejsze od kawasaki KLE 500 :zab:

Co do planów to dbać tak, aby wygladała jak nowa - trzeba bedzie nieco posiedzieć przy paru detalach ale się opłaci. Lubię zabytki :evil:

Szukam kanapy w kolorze, ew samego materiału.. wiem, bedzie ciezko ale moze ktoś posiada?

W planach jest tez wycieczka Wadowice - Jastarnia. :E Po czym bedzie prawdopodobnie na sprzedaz na rzecz wlasnie KLE 500 :hd:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Derbi Senda R”