Dołącz do ekipy SENDA.PL

REKRUTACJA MODERATOR'S TEAM SENDA.PL 2014 EDYCJA 2[/size][/b]
Standardowo poniżej piszemy coś o sobie zawierając dodatkowo odpowiednie informacje:

- Doświadczenie,
- staż na forum,
- ilość wolnego czasu,
- wiek.

Wymagania:
- Minimalny staż na forum 6 miesięcy*,
- ukończone 16 lat,
- wolny czas,
- kultura osobista,
- pisanie poprawną polszczyzną,
- perfekcyjna znajomość regulaminu.

Mile widziane doświadczenie w obsłudze skryptu phpbb3.

*osoby na pograniczu tego wymogu będą także rozpatrywane.

Ogłoszenie wyników 21 listopada 2014 roku.[/color]

Re: Dołącz do ekipy SENDA.PL

Cześć!
Złożę podanie, chociaż niewiele mam doświadczenia w byciu moderatorem... ;) Ale szybko się uczę.

Coś o mnie.
Pochodzę z Radzynia Podlaskiego. 17 lat, w lutym kończę 18. Na forum jestem już stosunkowo dość długo, udzielam się w miarę aktywnie i wypowiadam się w tematach, w których mam jakieś pojęcie. Ponad to staram się wysławiać w sposób przejrzysty i jasny dla czytelnika.
Z czasem u mnie nie ma problemu, bo jestem kilkukrotnie na forum w ciągu dnia, czy to na telefonie, czy na komputerze.

Pozdrawiam!
Obrazek
Obrazek

Re: Odp: Dołącz do ekipy SENDA.PL

Jeżeli chodzi o doświadczenie to byłem redaktorem na stronce na fb. na żadnym forum doświadczenia nie mam.
Na forum jestem już ponad 2 lata a czynnie się udzielam od ok.1 roku.
Wolnego czasu mam bardzo dużo jestem w stanie być na forum 20h. na dobę :-)
Mam 16 lat skończone w lipcu 2014.
Skryptu niestety nie znam,ale mogę się nauczyć.
Jeśli pomogłem daj "+" Motywujesz mnie do dalszej pracy.

MÓJ SX

Cześć :)
Nazywam się Adam i w sierpniu tego roku skończyłem 17 lat , na forum jestem użytkownikiem około 3 lata ale od roku przeglądam forum codzienne , czasu wolnego może nie mam zbyt dużo ale dostęp do forum mam zawsze i gdzie kolwiek jestem. Staram się pisać poprawnie lecz często używam telefonu i nie zawsze uda mi się wyłapać błędy. Nie miałem wcześniej nigdy okazji spróbować prób moderatora forum ale myśle , że bym sobie poradził , pozdrawiam lewando97
Derbi Senda DRD PRO '10 by #Adas76

Siemka :)
Nazywam się Patryk. Mam 16 lat skończone we wrześniu tego roku. Założyłem tu konto w marcu tego roku ale zaczołem przeglądać go od czerwca, gdy kupiłem sende :P Staram się codziennie odwiedzać forum poprzez komputer czy też telefon. Staram się pisać poprawnie :D
Skryptu niestety nie znam, ale szybko się uczę :zab:

Pozdrawiam PatrykG
Liczę na PLUSIKA ''+'' :D
Seat Ibiza 6L Sport Edition 2008 :D
Obrazek
<-- kliknij w obrazek

zaczołem
A nie "zacząłem"? :D Nie ma to jak spalić na starcie. :D

Przepraszam za spam, proszę o usunięcie w razie co tego postu.
Użytkownicy, którzy podziękowali za post:
Feldark (17 lis 2014, o 18:10) • mK. (17 lis 2014, o 20:33)
Obrazek
Obrazek

Zgłoszeń było całkiem mało, aczkolwiek udało się wybrać w tej edycji tylko jednego kandydata na moderatora i jest nim Smolek.
Gratuluję zwycięzcy i oczywiście pozostałym użytkownikom.

Mam nadzieję, że jest to już ostatni taki nabór w tym jak i w przyszłym roku. :D
Zablokowany

Wróć do „Organizacja Forum”