Yamaha FZ6

Witam. Dawno mnie tu nie było, wszystko związane było ze szkołą/pracą.., ale właśnie dziś (14.09.14r.) zakupiłem Yamahe FZ6, inaczej zwaną popularnie fazerką. Jest to wersja Naked, czyli bez owiewek. Rocznik 2006r., silnik seria. Akcesoryjne siedzenie, tankpad oraz kierunki z przodu zmienione na mniejsze, po za tym wszystko jest oryginalne. Aktualny przebieg to 32 tyś.
Postanowiłem, że jak kupię coś to wrócę na forum i tak się stało. Były plany na samochód, ale wyszło jak wyszło. Mam czym dojeżdżać do szkoły, mała czerwona strzała, może też zrobię osobny temat, dlatego postanowiłem kupić porządny jednoślad.

I są zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014, o 20:12 przez Misiek1227, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]

Re: Yamaha FZ6

Aktualnie jestem w trakcie załatwiania blokowania, na dniach będzie zblokowana, na hamownię, przegląd i rzeczoznawce i będzie wpis w dowodzie na 34 kw i przerejstrowanie. Wiem, wiem, ogólnie się nie mieści, ale jak coś to przy policji będę się tłumaczyć, że mam ten słabszy silnik, 78 koni. :)
Zrobiłem już 87 km i na razie żadnych kontroli.
Muszę ogarnąć jeszcze synchronizacje wtrysków, żeby na zlot był już gotów. :D

@Małe odświeżenie.

Mój wujek postanowił zobaczyć mój nowy nabytek, więc odwiedził mnie z kolegą: (CBF-1000, GSXR-600)
Obrazek
Obrazek
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]

Tak, dokładnie. :)

Pogody nie ma, więc nie ma latania. A tak po za tym mam GoPro na sprzedaż:

http://olx.pl/oferta/gopro-hero-3-silve ... 7frpf.html

Myślę jeszcze, czy nie wywalić tego błotnika z tyłu i zrobić/kupić inne mocowanie na rejkę i kierunki. Co o tym myślicie ?

Szukam również szybki na przód, najlepiej używki, bo chcę przeznaczyć tylko do 200 zł maks.
Aktualny sprzęt:
Yamaha FZ6

Sprzedam:
[/b]

a to ładnie ;) a tak to ile km teraz bedzie ?;D
pomysł dobry, wywal błotnik i najwyżej luknij jak ma zrobione mocowanie te suzuki GSXR-600 bo z tego co zauważyłem tez ma chyba przerobione :D kierunki jakoś tez potem ogarnij;) a nie wiem czy mi sie wydaje czy one jakoś duzo wysuniete na boki ?
Pomoglem ?? To liczę że dasz "+"
Zapraszam do mojej Sendy : derbi-senda-drd-t30248.html
Mile widziany komentarz :D