Re: E32 w longu by Martynka

Właśnie wpadł mi kolejny rzadki "retrofit" do E32. W przyszłym tygodniu będę miał czas to zainstaluję "nowe"... lusterko :)

Niby lusterko a jednak, nie zwykłe, nie fotochrom które się ściemnia, tylko uchylne. W środku jest silniczek i jak świeci w nocy samochód od tyłu za mocno to ono same przestawia się w pozycję noc a jak przestaje świecić to znów przestawia się w pozycję dzień, czyli robi to co w normalnym lusterku robi się ręcznie :D

szymix7815 pisze:Niedługo będzie najbardziej wypasiona i zadbana e32 w Polsce :lol:
Jak na swoje lata to jest bardzo ładna ^^
Prawdopodobnie najbardziej zadbanym egzemplarzem e32 w PL jest ten model - 750iL. [ Link do obrazka ] Martynka, jak juz zamontujesz to daj fotkę. To jest takie lusterko z przyciskiem? Ja miałem w swojej e34 zwykłego fotochroma, a moi rodzice w e34 mieli jakieś takie z przyciskiem on/off ale nie pamiętam czy to było to samoprzestawiające sie czy jakieś inne. W każdym razie, bajer dobry. :D
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91

Dzięki, koła wrzucę chyba jeszcze dzisiaj bo tak błyszczą w garażu, że aż boli.

Do dopieszczenia brakuje, dużo, mechanicznie jest już super ale trzeba wymienić trochę blach (klapę, drzwi) bo rantów już nie uratuję, i zrobić porządek z maską i błotnikami. Myślę że to dopiero na następny sezon letni wszystko będzie gotowe.

A przy okazji lusterka naprawiłem dodatkowe światło na podsufitce, okazało się, że nie jest podłączone. jest tam taki patent w osłonie przeciwsłonecznej że jeżeli ją opuścisz, masz włączone światła w aucie a do tego odsuniesz pokrywkę lusterka to włącza się nad osłoną lampka. Fajne to biorąc pod uwagę że ma ponad 20 lat :)

Też to miałem, fajny bajer. :) Te włączone światła to które masz na myśli, we wnętrzu? U mnie to chyba działało nawet jak były zgaszone.

Drzwi masz wszystkie do wymiany, czy jakieś się nadają jeszcze do odratowania?
Motorynka '91-> BT50QT-9 '05 -> Knihgt 100/50 '99 -> DT 80 LC2 -> Senda R 70/50 '99 -> Honda Accord Aerodeck '96 -> BMW e34 525 TDS '95 -> Peugeot 205 '91 -> Renault 19 16v ph1 '91 -> Alfa Romeo 156 '00 i Suzuki RG 125 '91
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne pojazdy”