Utracone światła

Witam. W poprzednim sezonie zaczął sie problem ze swiatłami. Okazało sie, że winna jest złaczka (ta przy samym silniku). Po mocniejszym scisnieciu jej i okreceniu tasmą izolacyjną problem znikł. Lecz w tym sezonie po poskładaniu motorka do kupy okazało się że są albo światła długie albo krótkie. Wczoraj już nie było ani tych ani tych świateł. Dzisiaj zobaczyłem ze przepalona jest złaczka na zółtym kabelku więc odciąlem je i skręciłem ze sobą, lecz świateł dalej nie ma. Mozecie mi powiedziec dlaczego się przepaliła złaczka i nadal nie ma świateł? Możliwe ze zarówka jest do zmianY? Nagradzam plusami :)
SPRZEDAM KOŁA ODLEWANE TZR!!

Re: Utracone światła

Siema powiem tak wszystkie tropy prowadzą do uszkodzonego regulatora napięcia który jest w metalowej obudowie pod kanapą z lewej strony
http://img59.imageshack.us/img59/1505/162020.jpg
Coś takiego.
Jest to urządzenie które ma w sobie przerywacz do kierunkowskazów i regulator napięcia który stabilizuje napięcie wytwarzane przez silnik do stałego 12v dzięki temu urządzeniu, można bezpiecznie ładować akumulator i przede wszystkim kable i lampy się nie palą.
Koszt urządzenia to ok. 120 zł bo sam wymieniałem ale warto wymienić to za stówe niż co tydzień 1 lampke za 10 zł kupować. Na forum jest gdzieś wytłumaczone jak wymienić ten drogi regulator na tani chiński. Pozdro ja.