konkurs

Zrobił by moZe jakis konkurs np na najładniejszą Senda na tej stronie głosy by odawali administratorzy albo wybrani przez nich Jury. kase moza zbierac np przez sms kazdy tam po 2,44zł i bedzie a nagroda np kaski, rekawice , buty itp Pozdrawiam :] :D

Re: konkurs

No tak, pomysł niezły. Ale.

Kto będzie dawał na to kasę? Przecież większość użytkowników tego forum to osoby niepełnoletnie i raczej nie wszyscy mają stałe dochody.

Po drugie, płatności sms to największa głupota. Z jednego sms'a na konkurs zostanie przeznaczone z 10gr...Można wpłacać jakieś osobie kasę na konto, ale jak dla mnie to szkoda zachodu, poza tym musiała to by być osoba zaufana.

Najlepiej by było jakbyśmy mieli sponsora na takie przedsięwzięcia, ale wydaje mi się to niezbyt realne :D

Jak załatwisz sponsora to będzie OK. Niestety zapewne na takie nagrody nigdy nie będzie nas stać. Było już na temat konkursu send, to zgłosiła się raptem jedna osoba - nie wspominając już o koszulkach. W ogóle nie wiadomo czy warto organizować dla was takie coś.

Na moto akcesoria cały czas jak sie u nich w sklepie rejestrujesz to jest do wybrania forum którego jesteś użytkownikiem i jest senda.pl :D

A co do konkursu ro fajny ale bez przesady że kaski,buty.Myślę że jakaś koszulka senda.pl,naklejka by starszyła

Diabolo pisze: kase moza zbierac np przez sms kazdy tam po 2,44zł i bedzie a nagroda np kaski, rekawice , buty itp Pozdrawiam :] :D
Dobra to załóżmy że biorę udział w konkursie. I wysyłam tego sms'a za 2,44 to do admina wpływa wtedy tylko coś ok. 40 groszy ;d To ty chcesz kas za to kupić.

Jak już byś chciał coś takiego robić to by musiał każdy wpłacić z tej komórki po minimu te 6zł.
I można ta zrobić jeszcze że ten kto przeleje to wtedy ma podwójne szanse na wygraną.
Samochód? Jak bedę chciał mieć dwa ślady to kupię dwa motocykle <lol>

[ Link do obrazka ][ Link do obrazka ]